استان ها

رانش جاده‌ای درمحور مواصلاتی لردگان به کارون ۴

مخبران/چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری از یک مورد رانش جاده‌ای در محور مواصلاتی اصلی لردگان به کارون ۴ خبر داد و گفت: با وجود اینکه تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان باز هستند، تردد در مسیرهای کوهستانی و جاده‌های فرعی با رعایت نکات ایمنی و زنجیر چرخ امکان پذیر است.

خسرو کیانی در گفت‌وگو با مخبران با اشاره به هشدار نارنجی صادر شده طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان اظهار کرد: این سامانه بارشی از ظهر امروز فعالیت خود را در تمام مناطق استان شروع کرده و هم اکنون کل استان تحت پوشش این سامانه بارشی است.

وی افزود: فعالیت این سامانه بارشی در استان بارش باران و در ارتفاعات و گردنه‌ها به خصوص در شهرستان کوهرنگ، بارش برف را به همراه داشته است و تاکنون استان با مشکل خاصی مواجه نشده است.

وی از یک مورد رانش جاده‌ای در محور مواصلاتی اصلی لردگان به کارون ۴ خبر داد و افزود: با وجود اینکه تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان باز هستند، تردد در مسیرهای کوهستانی و جاده‌های فرعی با رعایت نکات ایمنی و زنجیر چرخ امکان پذیر است.

کیانی اوج فعالیت این سامانه بارشی را تا ساعات پایانی امشب دانست و خاطرنشان کرد: ضمن آمادگی کامل تمام دستگاه‌های امدادی استان، به دلیل لغزنده بودن جاده‌ها و محورهای مواصلاتی، توصیه می‌شود از هرگونه سفر غیر ضروری پرهیز شود و رعایت نکات ایمنی مد نظر قرار گیرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا