عمومی

رزمایش بزرگ کمک‌های مؤمنانه نیروی زمینی سپاه در هرمزگان

به گزارش مخبران،

مرحله دیگری از رزمایش بزرگ پشتیبانی وفادار نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور مقامات ارشد و مسئولان محلی استان هرمزگان در مصلای نماز جمعه بندرعباس آغاز شد.

در این مرحله نیروی زمینی سپاه هزاران جهیزیه، هزاران کیسه آرد، هزاران بسته معیشتی، بهداشتی، سبدهای ورزشی، منابع ذخیره آب، ده‌ها هزار چرخ خیاطی و کمک‌های مالی و هزاران نفر از بنیاد اسان و اسان اهدا کرده است. مناطق آزاد کوستوم و از امروز تا چند روز آینده بین محرومان شناسایی شده در نقاط مختلف استان هرمزگان توزیع می شود.

در این رزمایش مردمی، اهالی منطقه بشاگرد بیش از یکصد سری اقلام از جمله گاز، دیگ و ظروف خانگی اهدا کردند. 100 بسته اقلام ورزشی اهدایی شامل: میز تنیس، میز هندبال، والیبال و…، دروازه کوچک، بدنسازی، حلقه بسکتبال، کیف بوکس، تور والیبال، تاتامی و جعبه کمک های اولیه می باشد.

در این مرحله از هدایا، سی و سه چرخ خیاطی به کارگاه های تولیدی و اشتغال اهدا می شود. کارگاه های آموزشی توسط کارشناسان زمین سازی سپاه و اعزام اردوگاه محروم در سطوح مختلف.

در این مرحله هزار بسته اهدای سلامت شامل پوشک بزرگسال، پوشک بچه و اقلام بهداشتی بانوان در اختیار نیروی زمینی سپاه قرار می گیرد. صد مخزن 500 لیتری آب بهداشتی یکی دیگر از پیشنهادهای بهره برداری ساکنان مناطق محروم بشاگرد است.

در این مرحله از رزمایش امداد، 500 ست لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت و بی بضاعت منطقه اهدا می شود.

این عملیات خدماتی و بشردوستانه به عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی قرارگاه مدینه منوره و همکاری و هماهنگی ویژه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، منطقه آزاد کشم و امام خمینی (ره) می باشد. کمیته امداد و کمیته امداد مردمی.

دکمه بازگشت به بالا