عمومی

رسانه بزرگترین ابزار برای اقناع افکار عمومی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سردار اصغر عباسقلیزاده وی در نشست با هیئت سیاستگذاری بسیج رسانه گفت: امروز جامعه ما در زمینه های مختلف نیازمند اقناع است و رسانه ها ابزار بسیار خوبی برای اقناع افکار عمومی هستند.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: رسانه ها نباید کم کاری کنند. عدم فعالیت رسانه ای در واقع زمینه را برای رسانه های متخاصم فراهم می کند. لذا رسانه های استانی باید بهترین نقش خود را در تقویت وحدت ملی، امید آفرینی و اجابت خواسته های مردم ایفا کنند.

سردار عباسقلیزاده وی با ابراز خرسندی از سیاست رسانه های مکتوب، خبرگزاری ها و رسانه های آنلاین در استان تصریح کرد: رسانه های استان همواره به مبانی کلی نظام و انقلاب پایبند بوده اند.

وی به رسانه ها توصیه کرد که بدون خودسانسوری محتاط باشند.

وی با تاکید بر تقویت رسانه و تولید محتوا گفت: فعالان رسانه و فضای مجازی استان باید نسبت به ذائقه مخاطبان آگاه باشند و سنجیده عمل کنند.

سردار عباسقلیزاده وی با اشاره به روزهای شهادت سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم نفوذ و نفوذ عجیبی در بین رزمندگان و فرماندهان جبهه مقاومت داشت. او به زبان عربی تسلط داشت و به شدت به مسائل امنیتی می پرداخت. او مورد احترام کامل فرماندهان روسی و سوری بود. معجزه تدبیر و شجاعت سردار سلیمانی باعث پیشروی مقاومت و عقب نشینی دشمن در تمام جبهه های درگیری شد.

دکمه بازگشت به بالا