اجتماعی

رهایی گروگان ۱۶ ساله در صومعه سرا

مخبران/گیلان جانشین فرمانده انتظامی گیلان از رهایی گروگان 16 ساله از دام آدم ربایان خبر داد و گفت: عاملان این آدم ربایی در کمتر از 10 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسین حسن پور امروز 16 دی ماه در نشست خبری امنیت را زمینه ساز توسعه و پیشرفت دانست و گفت: امنیت یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازهای هر جامعه است.

وی گفت: در پی اعلام شکایت فردی مبنی بر حادثه آدم ربایی در منطقه گلسار شهرستان رشت، بلافاصله عوامل اداره رسیدگی به جرایم موضوع را در دستور کار قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: با حضور کارآگاهان آگاهی در محل و تحقیقات مشخص شد دو مرد نوجوان 16 ساله ای را در ایستگاه تاکسی ربوده و با تهدید به مکان نامعلومی منتقل کردند. “

این افسر پلیس با بیان اینکه آدم ربایان ضمن تماس با پدر گروگان خواستار سه میلیارد ریال در ازای آزادی فرزندش شدند، تصریح کرد: در کمتر از 10 ساعت عاملان این آدم ربایی 32 و 37 ساله در شهرستان صومعه سرا شناسایی و دستگیر شدند. .

وی خاطرنشان کرد: گروگان ها سالم و صحت از دست آدم ربایان رها شدند و متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

حسن پور در پایان به نقش بی بدیل ارتباط و همکاری با پلیس در برخورد با مجرمان اشاره کرد و از مردم خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا