عمومی

روایت خبر دزدیدن پل بزرگ تهران! 

امروز خبری از سایت همشهری آنلاین به نقل از مخبران مبنی بر اینکه «دهمین سال بهمن ماه است»، «ناصر امانی» عضو شورای شهر تهران از سرقت پل در اتوبان شهید همدانی خبر داد و به بیان دیدگاه های خود پرداخت. تعجب. آدرس خبر: بزرگترین و معروف ترین پل تهران چگونه به سرقت رفت؟ | ماجرای سرقت عجیب یک فرمانده پلیس تهران در پایتخت

این خبر به تفصیل با تحلیل دقیق فنی و مهندسی و اتفاقا نحوه دستیابی نیروی انتظامی محترم پس از اقدامات لازم و پلیسی دقیقاً ساعت 2 بامداد 6 بهمن ماه در سایت مخبران منتشر شد.
ناگفته نماند که این خبر را در تاریخ 6 بهمن در اختیار مخبران قرار دادم. حقیر این است که اگر من در این مورد بحث نمی کردم شاید این یادداشت حقیر از سوی شورای شهر و شهر محترم هشتم بهمن مطرح نمی شد! مثل قبل مدتهاست خبری از ناپایداری پل نیست!؟ خبر و هشدار اصلی من: نخبگان پل تهران و چیتگر

هر چند همیشه می گویم که برای امنیت ایران و مردم ایران می نویسم و ​​همه کسانی که می شناسم و همه کتاب ها و مقالاتم این حق را ارائه و رعایت می کنند. اما در ادبیات علمی به آن می گویند سرقت علمی!

* استاد نمونه مهندسی سازه، مدیریت زلزله و بحران کشور، بنیانگذار تاب آوری و مدیریت بحران در ایران و موسس انجمن بزرگان شهری کشور.

دکمه بازگشت به بالا