استان ها

روز قدس ۱۴۰۳ متمایز از همیشه است/ از هنرمندان انتظار کنش‌گری وجود دارد

مخبران/تهران معاون امور مجلس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان اینکه از هنرمندان انتظار کنش‌گری وجود دارد، اظهار کرد: روز قدس ۱۴۰۳ متمایز از همیشه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن محمودی امروز، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه روز قدس ۱۴۰۳ به دلیل جنایات رژیم صهیونیستی متمایز از همیشه است، گفت: از هنرمندان و عموم فعالان اجتماعی در زمینه حمایت از مردم مظلوم فلسطین انتظار کنش‌گری وجود دارد.

این مقام تبلیغی کشور با بیان اینکه امسال روز جهانی قدس ویژگی‌های منحصر به‌ فردی پیدا کرده است، اظهار کرد: روز قدس امسال بیش از هر زمانی در داخل و خارج کشور معنای خاصی یافته است و با توجه به واکنش‌های صورت گرفته، این روز شاهد خروش باشکوه‌تری در کشورهای اسلامی و غیر اسلامی خواهیم بود.

معاون امور مجلس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در چهار دهه روز قدس را به‌ عنوان یادگار امام راحل (ره) گرامی داشته است، افزود: پاسخ به رژیم صهیونیستی حق مسلّم و مطالبه مردم ایران است و جنایات و جنایت اخیر این رژیم در حمله به سفارت کشورمان بی‌پاسخ نخواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی به شهادت مستشاران نظامی کشورمان در سوریه اشاره و عنوان کرد: شهادت این عزیزان برکت خاص خودش را خواهد داشت و جوش و خروش بیشتری را در بین مردم به‌وجود خواهد آورد و این خون‌ها پیروزی ملت فلسطین و جبهه مقاومت را تسریع خواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا