ورزشی

رونمایی از قرارداد ریکاردو ساپینتو؛ آپشن عجیب در قرارداد سرمربی استقلال

بستن قراردادهای عجیب با بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال موضوعی است که این روزها خیلی ها مصطفی آجورلو را بابت آن سرزنش می کنند و این قراردادها امروز باشگاه را با دردسری بزرگ روبرو کرده است.

یکی از این قراردادها به سرمربی استقلال برمی گردد، جایی که ساپینتو در اول فصل قراردادی ۶۰۰ هزار دلاری با استقلال امضا کرد.

ایم قرارداد بندهایی دارد که می تواند مبلغ دریافتی ریکاردو ساپینتو را به شکل قابل توجهی بالا ببرد. در ادامه به برخی از این بندها اشاره می کنیم:

رضایت مدیرعامل

در قرارداد ساپینتو بندی وجود دارد که در صورت رضایت مدیرعامل، او ۱۰۰ هزار دلار دریافت می کند که این بند در همان ابتدای فصل فعال شده و قرارداد این سرمربی را به ۷۰۰ هزار دلار رسانده است.

قهرمانی در در لیگ برتر

اگر ساپینتو بتواند در پایان فصل استقلال را قهرمان لیگ برتر کند، ۱۰۰ هزار دلار پاداش دریافت می کند و مبلغ قراردادش به ۸۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

قهرمانی در جام حذفی

پاداش قهرمانی در جام حذفی ۵۰ هزار دلار است که ساپینتو می تواند این مبلغ را هم به قراردادش اضافه کند.

قهرمانی سوپرجام

پاداش قهرمانی سوپرجام که فقط یک تک بازی است، ۱۵ هزار دلار است که او با شکست نساجی این مبلغ را به حساب خودش اضافه کرده است.

پاداش هر برد

طبق قرارداد ساپینتو با استقلال، این مربی بابت هر پیروزی ۱۵۰۰ دلار دریافت می کند، یعنی هر برد او برای آبی ها بیش از ۶۰ میلیون تومان خرج بر می دارد.

هزینه اسکان

همچنین در قرارداد ساپینتو بندی وجود دارد که هزینه اسکان به اضافه صبحانه، ناهار و شام این مربی برعهده باشگاه است.

۲۵۸ ۲۵۸

دکمه بازگشت به بالا