فرهنگ و هنر

رییس‌جمهور به همراه همسرش به دیدار خانواده شهید حسن صیادخدایی رفت

آیت الله رئیسی در دیدار با خانواده شهید صیاد خدایی گفت: ترور ناجوانمردانه شهید صیاد خدایی نشان از زبان و یاس بدترین آرزوهای جمهوری اسلامی است.

به گزارش مخبران، آیت الله ابراهیم رییسی رئیس جمهور کشورمان که به همراه همسرش در منزل شهید حسن صیاد خدایی حضور یافته بود، در جمع خانواده معظم شهدا سخنرانی کرد و شهادت رضوان الهی را از درگاه خداوند متعال مسالت کرد. همسر، فرزندان و سایر بازماندگان او درخواست سلامتی کردند.

وی در این دیدار گفت: شهدا از جمله شهید صیاد خدایی آزمون انقلاب و دفاع از نظام اسلامی را پس داده اند، غرور و رفتار ناجوانمردانه دشمنی که این شهید را به شهادت رساند، نشان از زبان و ناامیدی است. . از بدخواهان جمهوری اسلامی.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما دائماً در این دنیا در حال آزمایش و رنج هستیم گفت: شهید صیاد خدایی سربلند و سرافراز از مصیبت بیرون آمد و جان خود را فدا کرد تا در سنگر انقلاب به شهادت رسید. نظام و ارزش‌های اسلامی: عاقبت شهیدان دشمنان جمهوری اسلامی و خیرخواهان لعنتی جاودانه است.

ریس خاطرنشان کرد: مخالفان جمهوری اسلامی به جای مقابله در میدان نبرد، دست به کشتارهای ناجوانمردانه ای می زنند که زبان و سرخوردگی آنهاست و نماد پیروزی و قدرت جمهوری اسلامی ایران است. شهادت پرچمی است که تا ابد برافراشته است. امروز روز معاینه شما خانواده معظم شهداست در راه شهدای عزیزتان و افسران دفاع از خون این شهدا و دیگر شهدای گرانقدر کشورمان صبور و صبور باشید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا