عمومی

زیرساخت‌های سیلزده بازسازی نشد/از استخر بی آب تا زمین بدون دروازه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استانها: سیل فاجعه بار و فاجعه آور آوریل 2018 بازدید کننده ای ناخوشایند است ای هنوز هم ساکنان این شهر و ساکنان پلدختر تحت تأثیر خسارت قرار گرفتند و زیرساخت های ورزشی این شهر به دلیل سیلاب به شدت آسیب دید.

استخر سرپوشیده پلدختر تخریب شد

پیش از بهره برداری از استخر پلدختر ، روزانه بحث در مورد غرق شدن جوانان در حال شنا در آبهای آزاد رودخانه ها و تالاب ها در صورت عدم وجود زیرساخت های ورزشی مطرح می شد ، اما طولی نکشید که استخر پلدختر سیل زد ، پروژه آب گرفت. .

اکنون جوانان و مردم پولدخت به رودخانه ها بازگشتند و و امسال همزمان با آغاز فصل تابستان ، 2 جوان این شهر به دلیل غرق شدن در آب آزاد جان خود را از دست دادند. و.

یکی از جوانان بولدوزر در آن و برو وی به آنلاین گفت: شهر پلدختر به عنوان گرمترین و جنوبی ترین شهر بیشترین استان لرستان از ظرفیت بسیار بالایی برای ورزش در زمینه های مختلف برخوردار است و مردم این شهر به عنوان یک نیاز اساسی سالها در انتظار بهره برداری از استخر این شهر بودند اما متأسفانه به دلیل سیلاب خسارت های زیادی را متحمل شد.

غلام کریمیان اظهار داشت: متأسفانه کمی قبل از آن ، جوان پولدار این توانایی را به کار گرفت و در جریان سیل های 28 آوریل 1998 ، به همراه سالن ها و مجموعه ورزشی در بخش غربی شهر ، سیل زد. “”

مناطق ورزشی آب گرفتگی شد

یک ورزشکار جوان دیگر بولدوزر در آن و برو وی به آنلاین گفت: “حدود 2500 ورزشکار سازمان یافته با 30 هیئت ورزشی در پلدختر کار می کنند ، اما سالن ها و سالن های ورزشی این شهر در بخش غربی مجموعه ورزشی شهید واقع شده است.”سرمالیان“آنگاه به سادگی متوجه شدیم.

محسن دیناروند اظهار داشت: هرچند سال گذشته سالن های بدنسازی تمیز و مجهز شده اند ، اما هنوز هم کاستی های زیادی در این زمینه وجود دارد و برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، تعطیلات بیشتری در ایام تعطیلات لازم است. در شهر ” این اتفاق می افتد

جوانی بولدوزر به عبارت دیگر برو وی به آنلاین گفت: “متأسفانه ، پس از 14 ماه سیل ، بسیاری از زیرساخت های مجموعه ورزشی ورزشی از بین رفته است.”سرمالیاناین شهر آماده و بازسازی نشده است و زمین فوتبال و پیست ، که پس از سیل ساخته شده است ، به دلیل نقص آماده نشده اند و نقشه چمن مصنوعی پلدختر شماره 2 طراحی شده است ، اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی عملیات اجرایی شروع می شود. .

چمنزار بدون فلش و دروازه!

روح خدای من رضایی اظهار داشت: جدای از این واقعیت که بسیار کمتر از چمن های قبلی است و برای ورزشکاران سطح شهر مناسب نیست ، زمین فوتبال مجموعه ورزشی پلدختر دارای پیکان و دروازه ای نیست که باید قبل از کاشت ساخته می شد. چمن ، اما متأسفانه اکنون باید چمن برای این منظور استفاده شود. ” دوباره نابود شود.

وی افزود: نورپردازی در مجموعه ورزشی دشوار است و تنها مجموعه ورزشی استخر آب پلدختر به دلیل کمبود بسیاری از قطعات پس از سیل تکمیل و بازسازی نشده است همچنین 14 ماه پس از سیلاب ، سالن هنرهای رزمی از گل پاک شده است.

مجموعه ورزشی بدون توالت و آب آشامیدنی

این مرد جوان بولدوزروی افزود: قبل از وقوع سیل ، خانه کشتی پلدختر مجهز به کولرهای گازی بود ، اما اکنون با وجود دمای بالای شهر ، کولرهای آبی در این اتاق نصب شده است که مسئولیت پذیر نیست و در آن کاری انجام نشده است. خوابگاهی که در جریان سیل خسارت دیده است. ” در مقابل ، ساختمان اداری ورزش و جوانان در کنار آن به اتمام رسیده و مجهز به امکانات و تجهیزات است.

وی گفت: مجموعه ورزشی پلدختر مشکلات بسیاری دارد: پس از سیلاب ، 20 درصد زیرساخت های ورزشی دوباره احیا شده و مجتمع ورزشی این شهر پس از تخریب در اثر سیلاب ، هنوز بدون فاضلاب ، آب آشامیدنی و حتی کولرهای آبی بود.

نیاز به تکمیل چمنزارهای شهر

رضا باکسی وندی دبیرکل ورزش و جانبازان فوتبال پرسپولیس پلدختر گفت: برو در مورد روزنامه نگار آنلاین ، وی اظهار داشت: در مورد ورزش ، به ویژه فوتبال و فوتسال ، از آنجا که ورزشکاران این رشته نسبت به سایر ورزش ها در پلدختر جمعیت بیشتری دارند ، مسئولان خواستار ساختن دیگری هستند. به عنوان میدان شماره 2 این شهر “. برای تأمین شادی و نشاط برای جوانان و فوتبالیست های این شهر اقدامات بی احتیاطی انجام دهید.

وی اظهار داشت: توصیه می شود در اسرع وقت یک سالن ورزشی معمولی فوتسال احداث شود تا ورزشکاران این ورزش جذاب و زیبا بتوانند در مسابقات استانی و شهری شرکت کنند تا این ورزش سعادتمندتر شود و در این صورت ، جوانان بیشتری به ورزش روی خواهند آورد. ” آنها طراحی شدند.

مجاهدین دارم می میرم رضایی ، سرمربی تیم پرسپولیس ، پلدختر نیز صحبت کرد برو وی به آنلاین گفت: “علفزار در پل دوختار که پس از سیلاب در آوریل سال گذشته ساخته شد ، به دلیل نیاز فوری به یک منطقه استراحت ، برای آموزش و رقابت مناسب نیست.”

میز فوتبال

وی اضافه کرد: بنابراین تیم های فوتبال شهرستان کاملاً به ورزشگاه شماره دو احتیاج دارند تا تمرین کنند ، در حالی که پل دختیار جوان نمی توانند از زیرساخت های ورزشی روستاهای اطراف استفاده کنند ، زیرا مثلاً زمین است.مینی فوتبال »روستای سراب همام حتی برای جوانان این منطقه مناسب نیست.

میر رضایی گفت: نبود خوابگاه ها ، مجموعه های ورزشی و دفتر فوتبال یکی دیگر از مشکلات مجموعه ورزشی و ورزشی این شهر است ، بنابراین پس از گذشت بیش از یک سال از جاری شدن سیل ، کادر و مربیان فوتبال می توانند جای خود را بگیرند. یک جلسه یا عقد قرارداد. آنها مجبور نیستند و باید در ساعات کاری به بخش آموزش بروند.

وی افزود: متأسفانه شهرهای پلدختر و نورمن مدتهاست که از ماشین چمن زنی مشترک استفاده می کنند و این مسئله برای ورزش های شهر مشکل دارد.

سرمربی تیم پرسپولیس پلدختر همچنین عدم تعمیر و بازسازی سکوی تماشاگر ، نبود توالت و اتاق قفل را از دیگر مشکلات فوتبال این شهر برشمرد.

سکوی تماشا مجتمع ورزشی ورزشیسرمالیان»به بازسازی نیاز دارد

آرتدیر سلاح ها جانباز فوتبال هم گفت برو وی به آنلاین گفت: “با توجه به این مجموعه ورزشی ورزشیسرمالیان“پلدختر در جریان طغیان ها به شدت آسیب دید ، اما تاکنون اقدامات خوبی برای بازسازی آن انجام شده است. تالار شهدای نعمتی و سالن مبارزات پلدختر بازسازی شده ، اما از نظر زیرساخت ها باید اقدامات بیشتری انجام شود.”

وی گفت: استخر استخر پلدختر که در اثر سیلاب خسارت دیده است ، باید هرچه سریعتر با توجه به شروع فصل گرم تنظیم شود و جوانان این منطقه باید به سمت آب های آزاد روی آورند تا از غرق شدن آنها جلوگیری شود.

جانباز فوتبال پلدختر افزود: “سکوی تماشاگر در مجموعه ورزشی ورزشی”سرمالیانتخریب شده و نیاز به بازسازی دارد این ورزشگاه برای ورزشکاران و اتاق قفل خوابگاهی ندارد.

سلاح هاوی گفت: با توجه به حجم زیاد ورزشکاران فوتبال در این شهر ، یک استادیوم مسئولیتی ندارد و در سایر مناطق شلوغ شهر مانند خوابگاه بسیجیان ضروری است. “خرچنگ“و” کوچه پاسداران “برای کاهش حجم جمعیت در چمن استاد ایالت”سرمالیان“باید چمن مصنوعی ایجاد شود.

کمبود تجهیزات در سالن های بدنسازی

علی محمد نور علی وندی رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر نیز صحبت کرد برو وی به آنلاین گفت: به دلیل تخریب تجهیزات ورزشی در جریان سیل سال گذشته تعدادی دستگاه با کمک آژانس های ورزشی خریداری و در اختیار آنها قرار گرفت اما کافی نیست و تهیه تجهیزات تخصصی به کمک نیاز دارد و کمک مسئولان است.

او ، اعلام شد: اکثر سالن های ورزشی پلدختر مجهز به سیستمهای سرمایشی و گرمایشی هستند اما کافی نیستند. برای این منظور 500 میلیون تومان از این طریق توسط بودجه سیلاب اختصاص یافته و این مشکل در هفته های آینده حل خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر افزود: تاکنون حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار اعتبارات وزارت ورزش و همچنین 5 میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبار از اعتبارات “سیلاب های پلداکار” در ماده 10 هزینه شده است.

نوری علی وندیوی به زیرساخت های ورزشی این شهر اشاره کرد که در جریان سیلاب تخریب یا خسارت دیده است و اظهار داشت: اکثر سالن های ورزشی شهر پس از سیل دوباره بازسازی شده اند و تاکنون تنها استخر ، دیواره و امکانات ورزشی در مجموعه ورزشی ورزش است. “سرمالیاناین شهر در حال بازسازی است.

مقامات قول می دهند استخر را در 3 ماه دیگر تعمیر کنند

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع سیل ، خوابگاه های ورزشی مرمت و ترمیم شد و مقرر شد خوابگاهی برای ورزشکاران احداث شود که متأسفانه به دلیل کمبود منابع هنوز تأمین نشده است ، اما اداره ورزش ایجاد شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر یادآور شد: کلیه تجهیزات وزارت ورزش و جوانان اعم از جداول ، صندلی ، رایانه ، چاپگر و غیره خریداری و به بهره برداری رسیده است و این دفتر در نظر دارد برای تمام تجهیزات ورزشی خریداری شده برای نمایندگی های ورزشی شهرستان. به آرامی

نوری علی وندیوی افزود: استخر امید در این شهر که در اثر سیلاب های سال 2009 به شدت آسیب دیده بود ، اخیراً پس از گذشت بیش از یک سال تعمیر شد و امید است ظرف 2 تا 3 ماه آینده تحویل و آماده خدمت رسانی به جوانان شود.

کمبود آب و گاز در استخر پلدختر

وی گفت: پس از وقوع سیل اقدامات لازم برای راه اندازی استخر آسیب دیده امید در پل دوختار از جمله برداشتن زباله ها ، خاکبرداری از کاسه استخر و موارد اداری آن ، ماشین آلات و تجهیزات انرژی مانند نصب و راه اندازی انجام شده است. دیگهای بخار و پیمانکاران کار می کند

رئیس اداره ورزش و جوانان پلدختر با اشاره به آغاز فصل تابستان به مشکلات موجود در تهیه استخر پلدختر اشاره کرد و افزود: اکنون مشکل اصلی پیش روی این عمل ، شیوع بیماری است. تاج این در شرایطی است که برخی شرکت ها به همین منظور بسته شده اند و مدیریت ورزشی و جوانان پلدختر ممکن است برای ادامه فعالیت با مشکل بودجه ، تعمیر و خرید تجهیزات روبرو شود.

نوری علی وندی، تذکر داده شد: همچنین کمبود آب و گاز در استخر پلدختر یکی دیگر از مشکلات آماده سازی آن است که طبق قول مدیران ذیصلاح در سطح شهر ، این مشکل در هفته های آینده برطرف می شود.

وی اظهار داشت: تاکنون مبلغ 320 میلیون تومان از حساب هیئت های ورزشی و 1 میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات ماده 10 سیل برای ایجاد تیم در نظر گرفته شده است.

دکمه بازگشت به بالا