ورزشی

سردار آزمون غایب بزرگ اردوی تیم ملی/ سه لژیونر به تهران آمدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای بازی‌های تدارکاتی مقابل روسیه (۳ فروردین) و کنیا (۸ فروردین) از امروز آغاز می‌شود. به همین منظور بازیکنان شاغل در لیگ برتر که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند، از صبح امروز در هتل المپیک خود را به کادر فنی معرفی کرده‌اند.

احمد نورالهی، محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده سه لژیونر کشورمان در امارات و قطر هم به اردوی تیم ملی اضافه شده‌اند.

از تیم ملی خبر می‌رسد سردار آزمون مهاجم بایر لورکوزن از کادر فنی تیم ملی درخواست کرده است که در این اردو شرکت نکند. آزمون ظاهراً به دلیل مسائل خانوادگی و با اجازه از کادر فنی تیم ملی را در دیدار با روسیه و کنیا همراهی نمی‌کند.

حضور آزمون در اردوی تیم ملی به ویژه برای رسانه‌ها و کارشناسان روسیه اهمیت زیادی داشت چرا که این مهاجم سال‌ها در تیم‌های روبین کازان، روستوف و زنیت بازی کرده و یکی از ستارگان خارجی لیگ روسیه محسوب می‌شد.

فدراسیون فوتبال امروز همچنین دستیاران امیر قلعه نویی را معرفی کرد. بر این اساس سعید الهویی، رحمان رضایی، علی اصغر قربان علی‌پور، آلین دینکا (مربی دروازه بان های تیم تراکتور) و علی کمانگری (آنالیزور) اعضای کادر فنی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

دستیار اول خارجی سرمربی تیم ملی نیز به دلیل زمان محدود از زمان پایان بازی‌های لیگ تا آغاز اردو، پس از این اردو معرفی می‌شود و یک مربی ایرانی دیگر هم به کادر فعلی اضافه خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا