اجتماعی

سرقت‌های خرد از دغدغه‌های مردم است/ برخورد قاطع پلیس با قاچاق سلاح

جانشین فرمانده کل کشور گفت: سرقت های جزئی یکی از دغدغه های مردم است که اقدامات رضایت بخشی در منطقه انجام شده است اما لازم است در این زمینه اقدامات متقابل انجام شود.

به گزارش مخبران، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران گفت: تهران به عنوان پایتخت یکی از استان های بزرگ کشور است و از سوی دیگر شهرهای اطراف پایتخت از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

مجموعه نیروی انتظامی کشور سه فرماندهی انتطامی برای اداره استان تهران بزرگ و غرب تهران و شرق تهران راه اندازی کرده است.

جانشین فرمانده کل کشور امروز در بازدید از فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران گفت: گزارش های ارائه شده از سوی مسئولان ذیربط در این مدت حاکی از تسلط کامل فرماندهی بر مسائل ماموریتی است و خدا را شکر همه مسئولان شهرستانی همکاری خوبی با فرماندهی ویژه شرق.” آنها مالک استان تهران هستند.

رضایی با اشاره به تقدیم 3000 شهید منطقه به نظام و انقلاب اسلامی گفت: ایثار، ایثار و شهادت همکاران را در راستای برقراری نظم و امنیت مدنظر قرار دهید که لازمه ساماندهی مواد مخدر و سلاح های غیرمجاز است. . اتباع خارجی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش و غیره باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

وی ادامه داد: سرقت های خرد یکی از دغدغه های مردم است. خوشبختانه اقدامات رضایت بخشی در این زمینه انجام شده است، اما لازم است اقدامات متقابلی در این زمینه انجام شود. در بخش ساخت و ساز شهرداری ها باید پروانه ساختمانی بگیرند و پیوست انتظامی داشته باشند و کار را تکمیل کنند.

جانشین فرمانده کل قوا گفت: توجه به نگهبانان محله، توصیه های پلیس، دوربین های داخل شهر و … می تواند تا حدودی به پیشگیری و کاهش سرقت کمک کند. “

وی در خصوص مبارزه با قاچاق مواد مخدر تصریح کرد: مواد 16 و 41 برای مقابله با این معضل ضروری است. باید به جمع آوری معتادان متجاهر توجه ویژه شود و افراد مستقر در مراکز با سلامت کامل به جامعه بازگردانده شوند.

رضایی با بیان اینکه حمل و نگهداری سلاح جرم است، تاکید کرد: داشتن و حمل سلاح و قاچاق آن قطعا آسیب های جبران ناپذیری به جامعه وارد می کند. همچنین حقوق شهروندی را نقض می کند. امنیت خط قرمز پلیس است و بارها گفته شده است که نیروی انتظامی در کشور با قاچاقچیان اسلحه برابر قانون برخورد می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی در رابطه با ساماندهی اتباع بیگانه نیز گفت: این یکی از موضوعات مهمی است که باید به آن رسیدگی شود، بنابراین استخدام اتباع غیرمجاز باید اتباع را در قبال جرم و کارمندان خارجی پاسخگو کند. “

رضایی با اشاره به اینکه در برخورد با باندبازان هیچ دلجویی نداریم، خاطرنشان کرد: برخورد قاطع و جدی با اراذل و اوباش یکی از اولویت های کلیدی است.

وی در ادامه به نمایش اجرای طرح های ارتقای امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران اشاره کرد و گفت: این تظاهرات نشان دهنده فداکاری مجاهدان در عرصه جعل و ترور است.

جانشین فرماندهی کل قوا پیشنهاد تمرکز بر ایمنی محورهای پرتردد و پرتردد به شهرهای شمالی کشور و رسیدگی به معضل ترافیک و ترغیب دولت و مجلس برای رسیدگی به مشکلات منطقه را مطرح کرد. کشور.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا