استان ها

سرلشکر باقری: اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی رو به رشد است

سرلشکر باقری: اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی رو به رشد است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: میزان اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی، روند رو به رشدی دارد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اظهار داشت: اتفاق بسیار بزرگی در پایان این هفته، در کشور عزیزمان برقرار است؛ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که هر دو نهاد نقشی مهم در تعیین سرنوشت کشور و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی دارند.

سرلشکر باقری افزود: ما چه به لحاظ فردی و چه به لحاظ سازمانی مسئولیت‌های بسیار سنگینی در هر دو انتخابات داریم. باید در جهت افرایش بصیرت خود و اطرافیان‌مان تلاش کنیم تا با شور و اشتیاق پای صندوق‌های رأی حاضر شده و انتخابی آگاهانه انجام دهیم.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: از سوی دیگر به لحاظ سازمانی، نیروهای مسلح با ارتقاء بصیرت بسیجیان عزیز و برقراری امنیت انتخابات، نقشی اساسی در افزایش بینش جامعه و شور و حضور مردم برای شرکت در انتخابات دارند.

سرلشکر باقری ادامه داد: نظرسنجی‌های چهار روز اخیر نشان می‌دهد که میزان اشتیاق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی، روند رو به رشدی دارد و آنچه که در این هفته و در چهار روز باقیمانده تا انتخابات، انجام می‌شود قطعاً تاثیر اساسی در ارتقاء حضور پرشور مردم دارد. ان‌شاءالله مردم عزیزمان با بصیرت کامل، بهترین‌ها را برای کرسی‌های دو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، انتخاب کنند.

دکمه بازگشت به بالا