فرهنگ و هنر

سرلشکر موسوی: هر یک از استان‌های درگیر جنگ یک موزه هستند

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حراست مقدس راه حق است. ثمره اصلی حراست مقدس خانواده شهدا و فرزندان آنان است که مفتخر و ضامن موفقیت کشور هستند و از آنجایی که آنها اعمال و ارزش های حراست مقدس را مد نظر دارند، وظیفه حفظ و انتشار این مطالب را داریم. آثار.

به گزارش مخبران، امیر سید عبدالرحیم موسوی در سومین روز از همایش ملی حفظ و ارزش حراست مقدس مدیران بنیاد در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع مسئولان حاضر در این همایش سخنرانی کرد. تلاش خالصانه برای حفظ بقایای بقایا و ترویج ارزش های حفاظت مقدس صورت گرفته است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در برخی از فرازهای انقلاب فرمودند: «برای استوار نگه داشتن گام‌های آینده باید گذشته را شناخت و از تجربه درس گرفت؛ نظام اسلامی در ۴۳ سال عمر پربرکت خود. انقلاب دستاوردهای بزرگی به دست آورده است که مهم ترین آن دوران دفاع مقدس است که جبهه مقاومت و مقاومت است.

سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: حراست مقدس در کنار عاشورا است. اگر در حوزه دفاع مقدس کاری نکنیم به راه خود ادامه می دهد زیرا این راه درست است، ثمره اصلی حراست خانواده شهدا و فرزندانشان هستند که مایه مباهات هستند. و به امید موفقیت کشور؛ خانواده شهدا و فرزندانشان مشمول اعمال و ارزش های حراست مقدس هستند و حفظ و نشر این آثار بر عهده ماست.

وی خاطرنشان کرد: آموزه های حراست مقدس امروز و فردا در کشور مورد نیاز است. دفاع مقدس نشان داده است که اگر ملتی خودکفا باشد و از رهبری پیروی کند، می تواند در مقابل دنیای شرک از حق دفاع کند و پیروز و موفق باشد. روز به روز و دقیقه به دقیقه دفاع مقدس آموزنده و آموزنده است. خورستان، ایلام، کرمانشاه و کردستان به تنهایی موزه هستند. باید کاری کرد که وقتی مردم وارد این شهرها می شوند، احساس کنند که وارد موزه ارزش ها و دوره ای بی نظیر از انقلاب اسلامی می شوند.

سرلشکر موسوی افزود: امروز نسلی که حراست را درک نمی کند باید بداند که برای موفقیت چالشی وجود ندارد.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا