اجتماعی

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران منصوب شد

محمدمهدی کاظمی استاندار تهران به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران منصوب شد.

به گزارش مخبران، محسن منصوری طی حکمی محمدمهدی کاظمی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استان تهران منصوب کرد.

متن این جمله این است:

برادر گرامی جناب آقای محمد مهدی کاظمی

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی منصوب می شوید.

با توجه به خداوند متعال و مفاد «اعلامیه مرحله دوم انقلاب اسلامی» و «توافق مدیران دولت مردمی» موارد مشروح ذیل مورد انتظار است:

مدیریت بهینه منابع به ویژه نیروی انسانی با استفاده از حداکثر توان نیروهای مجرب و دلسوز. توجه به مسائل کلیدی آموزش و سطح علمی محترم همکاران و توانمندسازی کارکنان گرامی. نظارت بر اجرای سیاست های اداری- مالی و استخدامی و معاملات مدیریت منابع انسانی؛ تلاش برای تهیه و تنظیم بودجه پیشنهادی و نظارت بر اجرای تفصیلی بودجه. اجرای ارزیابی نوبتی کارکنان با تاکید بر ارزیابی عملکرد و مدیریت منابع انسانی بر اساس شاخص های مصوب. مطالعه، بررسی و بکارگیری رویکردهای نوین در حوزه فناوری اطلاعات به منظور ارتقای کارایی واحدهای حاکمیتی و ارائه پروژه‌های جدید. تدوین، تهیه و اجرای طرح جامع ارتقای کیفیت زندگی و رفاه کارکنان محترم استانداری و دستگاههای تابعه. توسعه جامع و همه جانبه سیستم های کاربردی فناوری اطلاعات؛ انجام اقدامات لازم برای تحقق کامل حکومت الکترونیکی؛ برنامه ریزی برای فراهم آوردن زمینه نوسازی و تحول اداری.

امید است با استفاده از درگاه الهی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق باشید. برای تو.”

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا