سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

این سوالی است که شاید دغدغه خیلی از صاحبان ساختمان باشد که می خواهند کفساب ساختمان خوب پیدا کنند کفساب ساختمان خوب دارای ویژگی هایی است که او را از دیگر سنگساب ها متمایز می کند

اولین ویژگی کفساب ساختمان خوب این است که وقتی به او زنگ میزنید قیمت را همان اول کار تمام و کمال با شما طی می کند قیمت کفسابی برا اساس متر مربع محاسبه میشود و هر سنگی قیمت دارد و بسته به نوع سنگ است که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت می توانید با شماره ۰۹۲۱۲۵۸۳۶۹۰ تماس بگیرید و یا ما در سعی کردیم اطلاعات کاملی درباره قیمت کفسابی ارائه دهیم.

دومین ویژگی کفساب خوب این است که می تواند نمونه کار ارائه دهد و یا عکس و فیلم کارش را نشان دهد و یا آدرس نمونه کار ارائه دهد برای یک کفساب خوب داشتن سایت الزامی است و داشتن وبسایت به خصوص در صفحات اول گوگل نشان دهنده تجربه بالای یک کفساب ساختمان دارد کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کفسابی از با سابقه ترین کفسابی ها در سطح کشور هست

سومین ویژگی یک کفساب ساختمان خوب این است که کاملا مسلط به گفتار است شما شاید به خیلی از کفسابها زنگ بزنید ولی کسی که با سابقه است خیلی مطمئن و مسلط حرف می زند و از جواب دادن صریح به سوالات شما هیچ واهمه ای ندارد و خیلی با حوصله سوالات شما درباره ساب سنگ را جواب می دهد

چهارمین ویژگی داشتن انواع دستگاه تک فاز و سه فاز است اگر شما برق سه فاز در ساختمان دارید کفساب ساختمان باید دستگاه سه فاز داشته باشد که برای کار سنگ شما استفاده کند . زیرا کیفیت دستگاه سه فاز به مراتب بالاتر از دستگاه تک فاز است.

اما اگر کار تمام شد کفسابی خوب باید دارای ویژگیهای زیر باشد :

  •  تمام سطحی که کفسابی و سنگسابی شده باید براقی یکسانی داشته باشد
  •  جاهایی از سنگ است که در دسترس کفساب ساختمان نیست مثله گوشه ها و جاهای باریک ساختمان که باید ساب دستی بخورد
  • کلیه آشغال های کفسابی باید توسط کفساب ساختمان جمع شود و محل خیلی تمیز باید به کارفرما تحویل داده شود
  • کلیه ایرادات سنگ باید رفع شود اگر سنگ درز داشته باشد باید با رزین پر شود هر چند که این کار هزینه جدایی دارد
  • سطح باید کاملا همطراز باشد و همه پستی و بلندی ها رفع شود

با بیش از ده سال سابقه کفسابی بهترین نوع ساب سنگ را با مناسبترین قیمت انجام می دهد ما در سراسر کشور کار میکنیم کافی است با ما تماس بگیرید و سوالات خود را چه به لحاظ سنگسابی زیر مجموعه کفسابی و به حالتی مربوط می شود که سطح مورد نظر سنگی باشد . سنگ سابی به مانند کف سابی با دستگاه های ایتالیایی و ایرانی برای برطرف کردن پستی و بلندی و هم چنین کدری سنگ کف استفاده می شود.

سنگسابی یکی از روش‌های اصلاح و تراشیدن سنگ‌ها به منظور بهبود شکل، ناهمواری و یا براق کردن سطح آنها است. این فرآیند عموماً برای بهبود کیفیت و براقیت سطوح سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سنگسابی و لایه برداری سنگ یکی از روش‌هایی است که برای بهبود ظاهر و کیفیت سطوح سنگی مانند سنگ فرش، مرمر و گرانیت استفاده می‌شود. این روش باعث حذف لایه‌های سطحی سنگ و ایجاد یک سطح صاف و براق می‌شود.

سنگ سابی شامل استفاده از ابزارهای تخصصی برای حذف لایه‌های آسیب دیده، خشک شدن و سطح‌بندی است. هم به عنوان مرحله بعدی استفاده می‌شود تا سطح سنگ صیقلی شود و براقیت بیشتری به سطح ببخشد.

مزایای سنگسابی

بهبود ظاهر و کیفیت سطح سنگ، افزایش دوام و مقاومت در برابر سایش و ضربه، و حفظ تمیزی و بهداشت سطح سنگ هستند. همچنین، با انجام این کار، می‌توانید به صورت قابل توجهی ارزش و زیبایی سنگ را افزایش دهید.

در نهایت، برای تراش و پولیش سنگ فرش، بهتر است از افراد متخصص و تجهیزات حرفه‌ای استفاده کنید تا این کار به بهترین شکل انجام شود. همچنین، برای حفظ زیبایی و کیفیت سطح سنگ فرش، باید از مواد شوینده و محصولات مناسب برای نگهداری و تمیزی استفاده کنید.

به علاوه، تراش و پولیش سنگ فرش در محیط‌های تجاری و اداری بسیار پرکاربرد است. با انجام این کار، می‌توانید محیط کار و فضایی را پاک و بهداشتی حفظ کنید و در عین حال زیبایی و شکوه فضایی را افزایش دهید.

در هر صورت، قبل از انجام تراش و پولیش سنگ فرش، باید به نکاتی مانند نوع سنگ، سنگینی لایه آسیب دیده، و نیز محیط و شرایط اطراف توجه کرد. این نکات می‌توانند بر روی روش و تجهیزات مورد استفاده در تراش و پولیش سنگ فرش تأثیر داشته باشند.

در نتیجه، تراش و پولیش سنگ فرش روشی است که باعث بهبود کیفیت و ظاهر سطح سنگ می‌شود و می‌تواند به شما کمک کند تا محیط کار یا زندگی خود را زیباتر و بهداشتی‌تر کنید.

نکته مهم *سنگسابی می‌تواند در برخی موارد به عنوان جایگزینی برای تعویض سطح سنگ باشد. در صورتی که سطح سنگ آسیب دیده باشد، انجام تراش و پولیش می‌تواند آن را به حالت اولیه بازگرداند و نیاز به تعویض سطح سنگ را کاهش دهد.

برای انجام سنگ سابی نیاز به تجهیزات خاصی مانند دستگاه‌های کفسابی و پولیش و مصالح اولیه مانند لقمه ساب و دارید. همچنین، برای اطمینان از کیفیت کار و جلوگیری از خرابی سطح سنگ، بهتر است کار را به شرکت‌هایی با تجربه و تخصص در این زمینه انجام دهید.

در نهایت، پس از اتمام مراحل ساب زنی بهتر است برای حفظ و نگهداری آن از محصولات و تجهیزات مناسب استفاده کنید و در صورت لزوم، با تکرار این کار از پایداری و طول عمر سطح سنگ خود اطمینان حاصل کنید

سنگسابی به روش ها و حالت های مختلف انجام می شود ،برای مثال از ساختمان های نوساز که سنگ های مختلف بر کف آنها فرش می شود نیاز به سنگ سابی دارد تا راه پله ها و پایگرد و پشت بام و کف سابی پارکینگ همه جزو  هستند .

سنگ سابی قسمت های مختلف ساختمان دارای دستگاه های مخصوص می باشد برای مثال ساب زنی پله از دستگاهی مانند سنگ فرز با دور متغیر انجام می شود که ضد آب هم مهست.و هم چنین کف سابی پارکینگ و داخل واحد با دستگاه های سنگین انجام می شود که دارای دور موتور بالا هستند .و نیز برای کفسابی پایگرد از دستگاه های سبک استفاده می شود .

مراحل اصلی سنگسابی عبارتند از:

انتخاب ابزارها و تجهیزات: قبل از هر چیز باید از نوع سنگ و ویژگی‌های آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید بهترین ابزار و تجهیزات برای سنگسابی را انتخاب کنید.

  1. تعیین محل سنگسابی: برای آنکه سنگسابی به درستی انجام شود، باید ابتدا محل سنگسابی را تعیین کنید و سنگ را با دقت بررسی کنید.
  2. شروع سنگسابی: پس از انتخاب ابزارها و تجهیزات و تعیین محل سنگسابی، مراحل سنگسابی شروع می‌شود. این مراحل ممکن است شامل حذف لایه‌های بالایی سنگ با استفاده از ابزارهای خاص، تراشیدن و صیقل دادن سطح سنگ با دستگاه‌های مخصوص و یا پایان دادن به سطح سنگ با استفاده از مواد شیمیایی باشد.
  3. پایان سنگسابی: پس از اتمام مراحل سنگسابی، سطح سنگ باید به شکلی باشد که نیازهای شما را برآورده کند. این شامل تراشیدن، صیقل دادن و می‌شود.

توصیه می‌شود که سنگسابی توسط کارشناسان ماهر و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای متناسب با نوع سنگ انجام شود تا نتیجه‌ای ایده‌آل به دست آید.

در تهران یکی از اصلی ترین قسمت های زیبایی دکوراسیون  است .  از این رو لازم است تا این کار با نهایت دقت و حوصله انجام شود تا کفپوش سنگی براق و کاملا یکدست پس از انجام ساب زنی سنگ به دست آید .سنگ سابی در تهران کار ماست از شمال تهران و جنوب و شرق و غرب هر کجا که باشد با هر کیفیتی که بخواهید ما انجام می دهیم .

در مناطق شمال تهران به دلیل قیمت بالای واحد های مسکونی طبیعی است که خریدار یا مستاجر انتظار بالایی از واحد مورد نظر دارد از این رو پیشنهاد ما این است که سنگ سابی در قسمت های ویژه تهران به صورت ایتالیایی درجه یک انجام شود تا رضایت مشتری را برآورده کند .

قیمت و هزینه سنگ سابی انواع سطوح 

همانطور که می دانید سطوح مختلف سنگی روش های مخصوص کف سابی و  را دارند و هر یک از این روش و مراحل سنگسابی ابزار و زمان خاص خود را لازم دارد همه اینها دلیل بر تفاوت قیمت و هزینه سنگ سابی سنگ کف می شود .

برای مثال پر هزینه ترین گرانیت و زیبا ترین ساب زنی را سنگ مرمریت دارد و در هزینه ترین کفسابی مربوط به کفسابی سنگ مشکی یا گلدن بلک می باشد .

خدمات کفسابی | سنگسابی دیوار

سنگسابی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

باید دقت داشته باشیم وقتی درخواست انجام کاری را داریم ابتدا باید اطلاعات خوب و نسبتا کاملی از کار سنگ سابی خوب و درجه یک و حتی ایرادهایی که در کارهای مختلف ممکن است باشد را بدانیم ، به دلیل اینکه سنگسابی یکی از تخصصی ترین خدمات در حوزه دکوراسیون و نازک کاری ساختمان است باید بدانیم که وظیفه سنگساب درخشش و براقیت سنگ است و اگر این عنوان حاصل نشود ، خدمت خوبی انجام نگرفته است .

سنگ سابی یا سنگ زنی

سنگ زنی اصطلاح ترجمه تحت الفظی انگلیسی آن است که به معنای براق کردن سنگ با سنگ است و دلیل این نام گذاری روش قدیمی سابزنی است که با لقمه سنگ هایی از جنس های سیمانی ، اسیدی و پفکی انجام می شد .

این نوع از سنگ زنی سنتی که امروزه نیز گاها انجام می شود دارای مزایایی چون براقیت بیشتر نسبت به سنگ سابی و هزینه کم  است و معایب آن ایجاد خطوط بسیار ریز در سطح سنگ می باشد که به مرور باعث کثیفی و زبر شدن ینگ می شود. شرکت ما با نام تجاری ارتفاع کاران ارزنده شناخته شده است و توانسته خدمات خود را در تمام نقاط کشور با بهترین کیفیت ممکن انجام دهد

بهترین سنگ ساب

سنگساب در کل به کسی گفته می شود که سر و کارش با سنگ و یا عموما با سابیدن و صیقل کفپوش باشد در این بین فاکتور های تایین کننده ای وجود دارد تا بتوانیم بهترین سنگساب تهران را بشناسیم .

می داند که هر نوع سنگ را باید بشناسد تا بتواند مراحل ساب زنی و اقداماتی که برای براق و درخشان کردن سطح و رسیدن به بهترین نتیجه لازم است را انجام دهد در غیر این صورت سنگساب نمی تواند یک کار خوب و بدون ایراد تحویل دهد برای مثال مراحل سنگ سابی سنگ گرانیت با مراحل جلا و پرداخت سنگ مرمر کاملا متفاوت است و کفساب و سابزن که نتواند این دو را از یکدیگر تشخیص دهد قطعا در ادامه کار هاج و واج می ماند.

از دیگر موارد مهم در تعیین کیفیت کار یک سنگساب دقت در گوشه های کار و هچنین برطرف کردن خط وخش و ایرادات کار می باشد و این کار نیز نیاز به تجربه و مهارت دارد تا سمباده زبر مناسب را انتخاب کنیم تا تمامی ایرادات را برطرف کند چون که تنها لقمه های زبر اصلی ترین بخش کار را انجام می دهند و ساب های بعدی نقش صیقل و را دارند .

برای نتیجه بهتر کار می توانید در مراحل ساب زنی از مواد و انواع پولیش را از تهیه کنید .

 

دکمه بازگشت به بالا