عمومی

سه هزار ناظر انتخابات در استان بوشهر فعالیت خواهند داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خلیل رضاییه در گفتگو با خبرنگار آنلاین اظهار داشت: ماه آینده مهمترین مسئله کشور انتخابات ریاست جمهوری است که همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها خواهد بود.

وی گفت: در استان بوشهر کلیه امکانات و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جهت برگزاری انتخابات دیدنی و جذاب با حضور حداکثری مردم ، با حمایت و مشارکت هیئت اجرایی و هیئت نظارت ، تأیید ، امنیت و اجرای قانون.”

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در استان بوشهر ادامه داد: در انتخابات آینده ، سلامتی هم عوامل اجرایی و هم نظارت و سلامت انتخابات مهم است. برای نمایندگان اجرایی ، نظارتی و بازرسی ، مهمترین مسئله قوانین و مقررات است.

آموزش استاد راهنما

وی گفت: برای احترام به حقوق مردم و اینکه بتوانیم از حقوق مردم صیانت کنیم رعایت قوانین و مقررات انتخابات است تا کوچکترین مشکلی در انتخابات ایجاد نشود.

رضایی افزود: گفتگوهای خوبی بین همه جنبه ها وجود دارد و بیش از سه هزار ناظر هیئت نظارت شورای نگهبان در انتخابات استان بوشهر شرکت می کنند.

وی با بیان اینکه به ناظران آموزشهای مورد نیاز بصورت فردی و مجازی داده شده است گفت: بهترین اقدامات در زمینه سازماندهی و سازماندهی نیروها انجام شده است.

فعالیت شعبه از طریق دریا ، زمین و هوا

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان در استان بوشهر گفت: در جزیره خارگ شرایطی فراهم شده تا انتخابات دیدنی و قانونی در مناطق مختلف استان بوشهر برگزار شود تا شاهد حضور حداکثری مردم در این انتخابات تماشایی باشیم. .

وی با بیان اینکه جزیره خارگ شرایط ویژه ای برای برگزاری انتخابات دارد گفت: در این جزیره برخی از غرفه ها از طریق خشکی ، برخی از طریق دریا و برخی از طریق هوا فعالیت می کنند.

رضایی اظهار داشت: در برخی جاها مانند جزیره فارسی انتخابات به صورت شاخه های متحرک با استفاده از بالگرد برگزار می شود که این امر به سازماندهی ویژه و شرایط خاص نیاز دارد.

وی گفت: در انتخابات استان بوشهر مشکل خاصی وجود ندارد و با حمایت و همکاری همه دستگاه های اجرایی ، انتظامی و امنیتی اقدامات و مراحل مختلف انتخابات در حال اجرا است.

دکمه بازگشت به بالا