عمومی

سیاست دشمن برای ازبین بردن فناوری هسته‌ای ایران تطمیع و تهدید است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین محمد اسلامی، شامگاه جمعه در حاشیه یادواره شهدای هسته ای کاشان اظهار داشت: شهدای گرانقدر ایران اسلامی در همه حال آرزوی اصلی آنها اعتلای ایران اسلامی است.

در فناوری هسته ای شهدای ما برای آزادی و عزت ایران اسلامی تمام تلاش خود را فدا کردند و بیان کردند: با همه مشکلات و سنگسار دشمنان جوانان ایران اسلامی. مجاهدین او برای دستیابی به حق مسلم ایران تلاش کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دشمن با تطمیع و تهدید دانشمندان تلاش می کند به اهداف خود در نابودی فناوری هسته ای ایران دست یابد، تصریح کرد: وقتی این نقشه های دشمن به پایان نرسد، خواهند رسید. خالصانه آنها سعی کردند دانشمندان هسته ای ایران را ترور کنند.

وی با اشاره به بحران های جهانی و نیاز مبرم به انرژی در جهان، گفت: در دنیای کنونی رقابت عظیمی برای احداث نیروگاه وجود دارد.

اسلامی با بیان اینکه چرخه سوخت هسته ای محدود به چند کشور است، گفت: اروپایی ها می خواهند این چرخه سوخت فقط در دست آنها باشد، بنابراین همه توطئه کردند که این فناوری در ایران متوقف شود، اما الحمدلله همه شکست خوردند.

وی با اشاره به اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب از ابتدای فعالیت ما حجت بوده است، خاطرنشان کرد: فرمایشات ایشان در این امر به شدت رعایت شد و اراده قوی علما و جوانان ایران اسلامی به دستورات عمل کرد. مقام معظم رهبری خرد کردن بود و هست

رئیس سازمان انرژی اتمی ضرورت پیشرفت فناوری هسته ای را نیروی انسانی وفادار، بافرهنگ و پایدار دانست و تاکید کرد: امیدواریم به زودی شاهد خبرهای خوشی از تلاش دانشمندان ایرانی و جوانان کشور باشیم. بخش فناوری هسته ای

دکمه بازگشت به بالا