عمومی

سی‌وپنجمین دوره تور ایران- آذربایجان برگزار می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حبیب ستوده نژاد در مورد برگزاری است سی و پنجم دوره تور دوچرخه سواری ایران و آذربایجان در مهرماه امسال بیان کرد: خوشبختانه امسال با تدابیر لازم توانستیم شرایط برگزاری این تور قدیمی را فراهم کنیم. اینکه استانداران و نمایندگان مجلس از این تور حمایت ویژه کرده اند قابل ستایش است.

ستوده‌ن‌زاد ادامه داد: مستقر فدراسیون دوچرخه سواری ایران اعلام می کند که زمان دقیق برگزاری این تور در تقویم اتحادیه جهانی دوچرخه سواری که در روزهای 16 تا 20 مهرماه سال جاری در 5 مرحله برگزار می شود.

مدیر سی و پنجم مدت زمان سفر ایران به آذربایجان گفت: مسیر مراحل تور تاکنون مشخص نشده است اما البته موضوع خاصی در این زمینه وجود ندارد و به زودی با همکاری عوامل اجرایی کمیته های سفر و سایر … عوامل سازماندهی، سایر مسائل سفر به طور دقیق مشخص خواهد شد.

ستوداهی نژاد در رابطه با سایر تورهای دوچرخه سواری که توسط استان آذربایجان شرقی برگزار می شود، گفت: تبریز و آذربایجان شرقی سال هاست که بحث و معرفی رویدادهای دوچرخه سواری دارند. رکابزنان شهرت قدرتمند، خاص و عام.

مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: خوشبختانه اولین دوره مسابقات دوچرخه سواری سهند در قسمت کوهستان به همت مراگه برگزار شده است.

وی ادامه داد: تمام تلاش ما این است که البته میزبانی دیگر مسابقات دوچرخه سواری را نیز داشته باشیم بیستودومین در سپتامبر سال جاری نیز یک سفر یک روزه به کاندو خواهیم داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: استان آذربایجان همواره در برگزاری تورها و مسابقات مختلف دوچرخه سواری در کشورمان پیشگام بوده است.

دکمه بازگشت به بالا