عمومی

شهادت رساندن «سید رضی موسوی» نشان از استیصال اسراییل است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال رضوی آنلاین، ظهر سه شنبه در گردهمایی مجمع نمایندگان طلاب که با موضوع فلسطین در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: خداوند متعال در آیه ۲۰ سوره توبه فرموده است، آنها که ایمان آوردند و هجرت کردند و با اموال و جان‌هایشان در راه خدا جهاد نمودند، مقامشان نزد خدا برتر است و آنها پیروز و رستگارند.

وی به شهادت سردار «سید رضی موسوی» در سوریه اشاره کرد و ابراز داشت: این شهادت مفهومی را بازتاب می‌دهد که اگر ترامپ فرمانده دل‌ها و سالار شهیدان جمهوری اسلامی ایران، حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند و این عملیات مستقیماً از سوی کاخ سفید مدیریت شد، شهید «سید رضی موسوی» عزیز نیز مستقیماً با دستور رژیم غاصب و جعلی اسرائیل مورد حمله قرار گرفته و این جنایت قطعاً بی پاسخ نخواهد ماند و مقاومت انتقام آن را خواهد گرفت.

رییس مجمع نمایندگان طلاب گفت: اسراییل در داستان طوفان الاقصی و دفاع جانانه حماس و مردم غزه، شکست سختی را متحمل شده و به شهادت رساندن شهید موسوی نشان از استیصال اسراییل است.

حجت الاسلام رضوی آنلاین بیان کرد: امروز در کشورهای اروپایی و در کنار کاخ سفید، اجتماعات بزرگی را نه از سوی مسلمانان و شیعیان، بلکه از سوی لائیک‌ها شاهد هستیم که علیه آمریکا و اسراییل خونخواهی می‌کنند.

وی اظهار داشت: قطعاً چنگال انتقام جبهه مقاومت حلقوم صهیونیست‌ها را نشانه گرفته و آنان به زباله دان تاریخ خواهند رفت و پیروزی برای مظلومان است.

رییس مجمع نمایندگان طلاب ابراز کرد: امروز جبهه متحدی از سوی کشورهای گوناگون علیه اسرائیل شکل گرفته و فریاد انتقام سر می‌دهند که یکی از این کشورها، کشور یمن است که کشتی‌های اسرائیلی را در باتلاق فرو برده است.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی آنلاین در پایان گفت: مجمع نمایندگان طلاب دارای ظرفیت‌های گوناگونی است که می‌تواند به مسئله مقاومت و فلسطین کمک کند.

دکمه بازگشت به بالا