بین الملل

شهادت 3 فلسطینی در جنوب کرانه باختری

به گزارش گروه بین‌‌الملل خبرگزاری آنلاین مخبران، منابع فلسطینی، شامگاه امروز (جمعه)، از تبادل آتش میان نیروهای مقاومت فلسطین و گروهی از نظامیان اسرائیلی در شهرک «ادورا» در جنوب کرانه باختری خبر دادند.

تعدادی از نیروهای مقاومت فلسطین، امشب، به شهرک ادورا در نزدیکی شهر «الخلیل» (جنوب کرانه باختری) نفوذ کردند که به دنبال این اقدام، آژیرهای خطر در این شهرک فعال شدند.

گروهی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی با مجریان این عملیات درگیر شدند و برای شناسایی عوامل این اقدام منور شلیک کردند. ارتش نیز نیروهای پشتیبان و ویژه خود را به محل اعزام کرد.

 

 

 

جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی در پی اعلام خبر نفوذ، از شهرک‌نشینان خواست در خانه‌هایشان بمانند و به هیچ عنوان خارج نشوند.

با این حال، منابع اسرائیلی از مجروح شدن یک شهرک‌نشین و یک نیروی ارتش اسرائیل در پی این عملیات خبر دادند و نیروهای امدادی اسرائیل بلافاصله به محل اعزام شدند.

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرد که ۳ نفر از فلسطینیانی را که به شهرک ادورا نفوذ کرده بودند، به شهادت رسانده است. با این حال، وزارت بهداشت فلسطین تا لحظه انتشار این گزارش این خبر را تایید نکرده است.

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا