عمومی

شورای شهر بجنورد علل اختصاص پارک آفرینش به بانوان را اعلام کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

میلاد حسین پور در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به مطالبه جمعی اهالی بزنورد از تصمیم شورای شهر مبنی بر راه اندازی پارک بانوان تصریح کرد: بانوان در شورای اسلامی شهر بزنورد از فعالان فضای مجازی هستند.

منتقدان خواستار شفافیت روند انتخابات بودند واضافه شد: موقعیت پارک بانوان در قسمت اصلی اکثر این پارک که سال ها مقصد مورد علاقه مسافران و زائران بوده، هرگز شفاف نبوده است.

دبیر کانون مطالبات مردمی خراسان شمالی ادامه داد: این گونه اقدامات که مستلزم بررسی های متفاوت فرهنگی و اجتماعی است نیازمند کار کارشناسی و تحقیقات علمی القاعده است که باید برای شهروندان شفاف سازی شود.

وی گفت: سابقه چنین اقداماتی در شهرداری و شهرداری بوزنورد آیینه عبرت هایی است که از تکرار تجربه های شکست خورده گذشته جلوگیری می کند.

پروژه استخر بی پایان حسین پور بش کارداس وی با توجه به تجربیات و درس‌هایی که از تصمیمات شهرداری در گذشته گرفته است، اجرای مسیر دوچرخه‌سواری بویانورد را این گونه مطرح کرد: شفافیت در حوزه‌های مختلف تصمیم‌گیری می‌تواند مشارکت مردمی را در اجرای پروژه‌های فرهنگی و اقناع عمومی در برابر نارضایتی شهروندان افزایش دهد.

وی در پایان بار دیگر بر لزوم شفافیت در فرآیند تصمیم گیری تاکید کرد گیر تبدیل پارک آفرینش به پارک بانوان خاطرنشان شد: شفاف سازی در این موضوع برای احیای شهرداری بزنورد و شفافیت تصمیمات و اقدامات شهرداری به عنوان شهرداری در سایر نقاط کشور مانند کرمان آغاز شده است.

دکمه بازگشت به بالا