عمومی

صنایع یزد تا ۲۸ اسفند برای انتقال حساب‌های بانکی خود فرصت دارند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهران فاطمی پنجشنبه شب در مراسم تجلیل از منتخبان صنعت و معدن استان یزد با بیان اینکه موضوع آب در استان یزد در همه بخش ها مهم است، اظهار داشت: برای این منظور برای ائتلاف باید اقدام جدی صورت گیرد. .

وی ادامه داد: برای واگذاری معدن برای تامین هزینه های انتقال آب به یزد توافق کرده ایم و منتظر تایید دولت هستیم.

فاطمی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به راه اندازی چند حساب صنعتی بزرگ در بانک های تهران در یزد گفت: به تمامی شرکت های بزرگ که دارای حساب بانکی خارج از استان هستند مهلت داده ایم تا تا 28 اسفند ماه حساب خود را به استان منتقل کنند. ” .

وی با بیان اینکه سفر به استان یزد یک تصمیم قانونی و دولتی است، گفت: در صورت عدم تحقق این امر کلیه خدمات استان برای این واحدها قطع می شود.

اظهارات استاندار یزد: از سوی دیگر بانک ها موظفند تمامی خدماتی را که صنعت به تهران ارائه می دهد ارائه دهند در غیر این صورت به جابجایی و تغییر مدیران بانک ها ادامه می دهیم.

فاطمی افزود: هر دو مورد را با هم دنبال می کنیم تا بتوانیم در حوزه تامین مالی سرمایه ثابت و واحد در گردش به مسائل رسیدگی کنیم.

وی در سفر رئیس جمهور به استان یزد از حمایت 36 هزار میلیارد تومانی برای صنایع استان خبر داد و گفت: در هیچ استان دیگری به این بزرگی تایید نشده است.

استاندار یزد یادآور شد: این تکلیف رئیس جمهور است که مشکلات همه مؤسسات زیر ظرفیت محاسبه و دو ماه پس از سفر مشکلات و مشکلات آنها برطرف شود. امیدواریم به زودی این جلسه برگزار شود و گامی در جهت رفع مشکلات صنایع یزد برداریم.

در این مراسم از 30 نفر از کارگران معدن صنعتی و معدنی استان یزد تجلیل شد.

دکمه بازگشت به بالا