استان ها

ضرورت اطلاع رسانی جامع درخصوص اقدامات دولت سیزدهم در خراسان جنوبی

مخبران/خراسان جنوبی مدیرکل حوزه و روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی بر ضرورت اطلاع رسانی جامع درخصوص اقدامات فاخر دولت سیزدهم در استان تأکید کرد.

مهدی مرادی، امروز شنبه ۲۲ آنلاین در دیدار رئیس بسیج رسانه استان، اظهار کرد: دولت سیزدهم طی دو سال گذشته در استان خراسان جنوبی اقدامات شاخص و فاخری انجام داده که اغلب در نوع خود بی نظیرند.

به گزارش مخبران، وی با ذکر این نکته که بخش عمده این اقدامات در راستای محرومیت زدایی از استان صورت گرفته، تصریح کرد: این اقدامات در شتاب دادن به برنامه های توسعه‌ای استان بسیار مؤثر بوده‌اند.

مدیرکل روابط عمومی استاندار ادامه داد: آغاز پروژه انتقال گاز دشتک زابل به نهبندان و سربیشه، انتقال آب دریای عمان و احیای پروژه راه آهن نهبندان-بیرجند-قاین-یونسی از جمله طرح‌های زیرساختی است که در استان عملیاتی شده‌اند.

مرادی اظهار کرد: اجرای طرح‌های توسعه در کارخانه‌های زغال سنگ پروده و کک طبس و کویرتایر، افتتاح فاز یک و شروع عملیات اجرایی فاز دوم کارخانه فولاد قاین و اجرای پست 400 کیلوولت نهبندان نیز از جمله پروژه‌های مهمی است که به رونق اقتصادی استان کمک قابل توجهی کرده‌اند.

وی با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی جامع درخصوص این اقدامات، یادآور شد: تحقق این مهم، تلاش بیشتر روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی، هم افزایی رسانه‌ها و اهتمام فعالان فضای مجازی را می‌طلبد.

مدیرکل حوزه استاندار در ادامه به تشریح برنامه‌های روابط عمومی استانداری درخصوص اطلاع رسانی اقدامات دولت پرداخت.

مرادی از برگزاری تور رسانه‌ای راهیان پیشرفت، ویژه بازدید اهالی رسانه و فعالان فضای مجازی از پروژه‌های شاخص استان خبر داد و گفت: اولین تور رسانه‌ای راهیان پیشرفت همین هفته روز دوشنبه با سفر به شهرستان طبس آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: انتخاب شهرستان طبس به عنوان نخستین منطقه مورد بازدید به علت تعدد و تنوع پروژه‌های اقتصادی و عمرانی به نتیجه رسیده است.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا