اجتماعی

ضرورت تحول در نظام هویتی کشور و تمرکز بر موضوعات مرتبط با هویت اشخاص

همایش مدیران ستادی و مناطق سازمان ثبت احوال کشور در قالب وبینار با حضور روسای سازمان های کل و استانی، معاونین و مدیران کل در سالن اجتماعات سردار قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش مخبران، هاشم کارگر، معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به روابط عمومی سازمان ثبت احوال و همکاری‌های بین‌الملل، اعیاد رجب و شعبان را به دلیل استفاده از لحظات معنوی تبریک گفت. رمضان بر استفاده از ماه مبارک تاکید کرد.

کارگر در ادامه به اهمیت اقدام و برنامه ریزی مناسب با توجه به نقاط قوت فراوان در اختیار سازمان و لزوم تسریع در ایجاد و ارائه برنامه اجرایی سال آینده اشاره کرد.

معاون وزیر کشور گفت: مشکلات کنونی کشور اشاعه مسائل هویتی و ایجاد بانک های اطلاعاتی نامعتبر برای شناسایی افراد در دستگاه های بعضا نامرتبط است که مشکلات فراوان و هزینه های غیرضروری فراوانی را ایجاد می کند.

وی ادامه داد: بنابراین تحول نظام هویتی کشور و متمرکز شدن امور مربوط به هویت افراد در سازمان ثبت احوال ضروری است و با جدیت در این زمینه حرکت می کنیم، خداوند آماده است.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه بهبود روند نظارت مستمر و مسئولانه و کاهش آسیب های احتمالی در اجرای برنامه ها عبارتند از: نوع نظارت باید میدانی، دقیق و پروژه محور و تحقق حداکثری طرح ها و برنامه ها باشد. برنامه ها از قبل

کارگر گفت: دیدار با همکاران و استفاده از دیدگاه ها و مشاوره های آنان در ایجاد امنیت فکری و آرامش روحی آنان موثر است. همکار باید به این نتیجه برسد که مدیر و مدیر او از مشکلات معیشتی خود آگاه بوده و همیشه آماده است تا مسیر کاری خود را ساده کند و به دغدغه های او گوش دهد و در حل مشکلات او نقش موثری داشته باشد.

آنها بهبود و بهبود فرآیندها در هر سازمان عملکردی را امری مستمر و ماندگار می دانند و تلاش برای نوآوری و استفاده از خلاقیت در مدیریت کسب و کارها مطابق با تجربیات انباشته در سازمان بسیار مهم و ضروری است.

معاون وزیر کشور ادامه داد: مدیران سازمانی باید در شناسایی مناسب و معرفی ظرفیت های سازمان ثبت احوال به مسئولان ارشد و نمایندگان مردم شریف در همایش اسلامی، ابتکار بیشتری داشته باشند.

پس از برگزاری وبینار، مدیران کل استانی به بیان دغدغه های خود پرداختند و معاونان و مدیران کل نیز پاسخ ها و اطلاعات مربوطه را ارائه کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا