اجتماعی

عبدالملکی: همه تلاش خود را برای اصلاح نظام خدمات‌رسانی می‌کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملکرد این وزارتخانه گفت: تمام تلاش خود را برای ارتقای سیستم‌های خدماتی و اجرایی و گره‌گشایی بسیاری از موارد به کار خواهیم گرفت. تا جایی که بتوانیم گره ها را ببندیم.”

به گزارش مخبران، حجت الله عبدالملکی که در راهپیمایی شهید سلیمانی وزارت مردم شرکت کرده بود، با بیان اینکه دولت سیزدهم از چند ماه پیش کار خود را آغاز کرده است، گفت: مسائل متراکم زیادی وجود دارد، مردم اگر خدا بخواهد طعم آن را بچشند. راحتی و حل مسئله

وی گفت: در این ماه ها اصرار داریم زیاد حرف نزنیم و معتقدیم این دوره کاری است نه صحبتی. انشاالله که این مشکلات و مشکلات با دعای مردم عزیزمان به سرعت حل شود.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: ما نیز در وزارتخانه متولی هستیم، به دلیل اینکه افراد بیشتری با این وزارتخانه تعامل دارند به عنوان وزارت مردم نامگذاری شده ایم و تمام تلاش خود را می کنیم تا سیستم های خدمات رسانی را ارتقا دهیم.

وزیر رفاه با اشاره به برپایی خیمه ای به نام موکب شهید سلیمانی گفت: در زمینه ماموریت ها و وظایف محوله به این وزارتخانه، خیمه برای روز شنبه و عزیزانی که درگیر مسائل مرتبط هستند برپا می شود. به وزارتخانه. ” و اگر درخواست یا مشکلی دارند یا پیشنهاد یا ایده ای دارند می توانند برگردند.

به گزارش مخبران، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از سخنرانی در این تجمع شرکت کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا