ورزشی

عکس| جورجینا هم رونالدو را ناراحت کرد، هم النصر!

آفتاب‌‌نیوز :

جورجینا، همسر کریستیانو رونالدو، که در هفته مد پاریس ‏شرکت کرده با پوشیدن یک پیراهن که نام همسرش روی آن چاپ شده بود خبرساز ‏شده است.

جورجینا در حالی جلوی دوربین‌ها قرار گرفت که پیراهن قرمزرنگ منچستریونایتد با ‏شماره ۷ را به تن داشت. پیراهنی که نام همسرش رونالدو روی آن درج شده بود.

این اقدام همسر کریس رونالدو از دو نظر جنجالی است. اول اینکه ستاره پرتغالی در ‏حال حاضر با باشگاه النصر قرارداد دارد و این باشگاه عربستانی تلاش زیادی می‌کند تا از ‏این دارایی باارزش به عنوان نمادی تبلیغاتی برای عربستان و باشگاه زردپوش این کشور ‏استفاده کند. مطرح شدن نام رونالدو در رویداد پربیننده‌ای مثل هفته مد پاریس مسلما ‏به مذاق النصر و مدیرانش خوش نخواهد آمد.

از طرف دیگر کریستیانو هم احتمالا از مطرح شدن دوباره نام او در کنار شیاطین سرخ ‏چندان راضی نباشد. رونالدو پیش از دوره دوم پیوستن به یونایتد اسطوره این باشگاه به ‏حساب می‌آمد، ولی رابطه او و اریک تنهاخ خیلی زود شکرآب شد و در نهایت درگیری و ‏تنش آنقدر بالا گرفت که رونالدو در مصاحبه‌ای جنجالی با پیرس مورگان همه پل‌های ‏پشت سر را خراب کرده و سپس با لغو دوطرفه قراردادش با یونایتد راهی عربستان شد. ‏

عکس| جورجینا هم رونالدو را ناراحت کرد، هم النصر!

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا