ورزشی

عکس| رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

به گزارش خبرگزاری مخبران؛ دیگو گودوی نام جوانی کلمبیایی است که سند خدمت سربازی خود را در حالی از نیروی ارتش کلمبیا دریافت کرده که به جای تصویر خودش از تصویر کریستیانو رونالدو در زمان حضورش در رئال مادرید در این مدرک استفاده شده است.

گودوی در ویدیویی که در صفحه تیک تاک خود منتشر کرده، توضیح می دهد که چطور چنین اتفاق عجیبی رخ داده است. وی می گوید:” خیلی هزینه بر بود که بتوانم این مدرک را به دست بیاورم اما عکس رونالدو را به جای من گذاشته بودند. از من سوال پرسیدند و گفتند که نمی دانند که با عکسهایم چه کار کنم و باید خودم دوباره در ان جا حضور پیدا کنم و از من عکس بگیرند.”

عکس| رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

در کلمبیا، خدمت سربازی برای جوان های بالای 18 سال، اجباری است اما می توان با پرداخت 1.6 میلیون پزوی کلمبیا معادل 333 دلار این خدمت را خرید که برای خیلی از جوان های کلمبیایی مبلغ بالایی است. گودوی در سال 2022 این فرصت را به دست می اورد تا مدرک سربازی خود را با پرداخت مبلغی بخرد اما در عین شگفتی برایش مدرکی با تصویر رونالدو فرستاده می شود. خودش می گوید:” این مدرک دیجیتالی است و فیزیکی نیست. وقتی که برای دانلودش اقدام کردم، دیدم که عکس کریستیانو رونالدو را به جای تصویر من قرار داده اند. بسیار متعجب شدم. با پادگان ارتش تماس گرفتم و سرباز به من گفت که خودم این عکس را آپلود کرده ام اما هرگز این کار را نکرده بودم.”

عکس| رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

بعد از وایرال شدن این اتفاق در شبکه های اجتماعی، ارتش کلمبیا با گودوی تماس گرفت اما آنها همچنان معتقد هستند که مقصر خود گودوی بوده که عکس رونالدو را آپلود کرده است. گودوی افزود:”فرمانده ارتش با من تماس گرفت که به لطف شبکه های اجتماعی بود. قبلش جواب پیام هایم را نمی دادند. قرار شد عکسم را عوض کنند اما گفتند که مقصر خودم بوده ام.”

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا