ورزشی

عکس| هجوم برای امضا گرفتن از نیمار در تهران!

تیم فوتبال الهلال عربستان برای دیدار با نساجی در لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته به تهران آمد. مسئولان باشگاه نساجی برای استقبال از کاروان سعودی‌ها برنامه‌ریزی انجام داده و به خوبی از آنها استقبال کردند.

نکته جالب اما این بود که در بدو ورود کاروان الهلال به تهران و در همان پای پرواز طبق هماهنگی‌هایی که سفارت عربستان انجام داده بود گروهی از عربستانی‌ها سراغ نیمار رفتند و از او امضا گرفتند.

ماجرا اما به همین جا ختم نشد و در پایون فرودگاه امام خمینی (ره) که ورود به آن شرایط خاصی دارد هواداران سعودی با پرچم و شال الهلال حضور یافتند. همانگونه که از تصاویر پیداست حضور این هواداران بی‌نظمی شدیدی را به وجود آورد.

رسانه‌ها و خبرنگاران عربستانی دو هفته گذشته و پس از استقبال فوتبالدوستان ایرانی از رونالدو از این ماجرا انتقاد کردند اما اکنون مشخص نیست چگونه و با وجودی که برنامه نساجی به خوبی برای استقبال از کاروان الهلال پیاده شد، چنین اقدامی انجام داده و باعث ایجاد بی‌نظمی شدند.

دیدار نساجی ایران و الهلال عربستان ساعت 19:30 سه شنبه 11 آنلاین ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

عکس| هجوم برای امضا گرفتن از نیمار در تهران!

258258

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا