ورزشی

عکس| هدیه فوق لاکچری رونالدو به مادرش

به گزارش خبرگزاری مخبران؛ رونالدو با تعطیلی لیگ عربستان از فرصت استفاده کرد و از ریاض به پرتغال سفر کرد تا مادرش را شگفت زده کند. در حقیقت دولورس مادر رونالدو روز یکشنبه 69 ساله شد و این ستاره تصمیم گرفت که با جت شخصی خود از عربستان راهی زادگاهش مادیرا شود تا تولد مادرش را جشن بگیرد.

عکس| هدیه فوق لاکچری رونالدو به مادرش

رونالدو شنبه شب در بازی النصر و التعاون حضور پیدا کرد و با گلزنی به رکورد 54 گل در سال 2023 در سطح باشگاهی و ملی رسید. کریستیانو اما نمی خواست که جشن تولد مادرش را از دست بدهد و البته یک سورپرایز ویژه را برای دولورس آماده کرد.

عکس| هدیه فوق لاکچری رونالدو به مادرش

رونالدو تصمیم گرفت که یک خودروی پورشه را به مادرش هدیه بدهد که تصاویر این لحظه حسابی در شبکه های اجتماعی وایرال شده و مورد توجه قرار گرفته است. جونیور پسر کریستیانو در این تصاویر، مادربزرگش را بغل می کند و او را سوار خودروی پورشه کاین می کند. رونالدو، این خودرو را با یک روبان قرمز تزیین کرده است تا مادرش را حسابی احساساتی کند.

عکس| هدیه فوق لاکچری رونالدو به مادرش

علاوه بر رونالدو، نامزدش جورجینا رودریگز و برخی از اعضای دیگر خانواده نیز در تصاویر به چشم می خورند. کتیا خواهر رونالدو در این باره نوشت:” اگر مادرم خوشحال است، به این خاطر است که پسرش به یاد است و دلیلش ارزش مادی این هدیه نیست. اگر به مادر و پدرتان احترام بگذارید، روزهایتان روی زمین طولانی خواهند بود.”

257 251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا