عمومی

فجر سپاسی تیمی منسجم در لیگ دسته یک خواهدبود/توجه به تیم های پایه – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مهدی رجب زاده عصر دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار آنلاین اظهار داشت: من نیامده ام که از این تیم جدا شوم و با احیای تیم تلاش کنم نتایج بهتری بگیرم.

وی ادامه داد: به دلایل مختلف از تیم فوتبال قشقایی جدا شدم و این جدایی برای هر دو به نفع بود اما شرایطی که در قشقایی وجود داشت هرگز در تیم فجر شهید سپاسی شیراز ایجاد نمی شود.

رجب زاده تاکید کرد: هنوز زود است که بگوییم فجر از لیگ یک صعود می کند اما تلاش می کنیم با تیم نتایج خوبی بگیریم. او در فوتبال به دنبال حق فجر است.

وی در ادامه تصریح کرد: دلیلی که می توان از آن به عنوان عاملی برای اعتلای آن یاد کرد، فوتبال پایه و جوانان مستعدی است که در استان و کشور وجود دارد و علاقه زیادی به حضور در دهه فجر دارند، بنابراین باید شرایط برای کمک به این جوانان فراهم شود. تیم در زمان مناسب

وی در خصوص احتمال صعود فجر سپاسی در پایان فصل آینده گفت: البته تمام تلاش ما این است که این مهم را انجام دهیم اما هرگز چنین قولی ندادم. نه خواهد آورد فکر می کنم هرکسی که چنین قولی می دهد تجربه لازم را ندارد و شرایط تیم را درک نمی کند، تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما قطعا تیمی منسجم، منضبط و توانمند و رقیب سرسختی برای همه رقبا هستیم. بگذارید همیشه به عنوان یک مدعی جدی برای ارتقا بایستیم.

وی در خصوص وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: خوشبختانه مدیریت باشگاه با ما همکاری داشته و تمامی بازیکنانی که معرفی کرده ایم به باشگاه منصوب شده اند.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز دین بر گردن فوتبال کشور دارد و هرکس در این تیم حضور دارد باید به این تیم ادای احترام کند اما فجر شهید سپاسی شیراز خاص است. . آه تو این من هستم و سعی می کنم به این تیم احترام بگذارم، این تیم محبوب و حامی است.

دکمه بازگشت به بالا