ورزشی

فدراسیون شمشیربازی هیچ گونه بدهی ندارد/ قول داده‌ایم از شرایط ناراضی نباشیم

‌می‌خواهیم دردی از در‌دهای فدراسیون دوا کنیم

رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: خداراشکر در روزهای پایانی سال فدراسیون شمشیربازی هیچ گونه بدهی به هیچ جایی ندارد.

علیرضا پورسلمان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره این که شرایط فدراسیون در روزهای پایانی سال چگونه است، اظهار داشت: خداراشکر شرایط خوب است و هیچگونه مشکلی نداریم جز اینکه در روز پایانی سال به دنبال تشکیل جلسات مختلف هستیم تا بتوانیم دردی از دردهای فدراسیون دوا و برای سال جدید شرایط بهتری را در فدراسیون ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بدهی دارید یا خیر، گفت: قبول داریم شرایط از لحاظ مالی سخت است اما باز قول داده‌ایم که از وضعیتی که در جامعه داریم گلایه‌مند نباشیم و برای بهترشدن تلاش کنیم. ما در سال آینده مسابقات مهمی در پیش داریم که می‌خواهیم در تمامی آنها بچه‌های سابریست ما حضور داشته باشند. 

رییس فدراسیون شمشیربازی ادامه داد: تنها بدهی ما مربوط به برگزاری مسابقات نوروزگاه بود که عددی را از طرف وزارت ورزش درخواست کردیم به ما تخصیص بدهند و خوشبختانه قول‌هایی که دادند عملی شد تا بتوانیم با این پول بدهی‌هایی که داشتیم تسویه حساب کنیم. نه تنها بدهی به هتل بلکه حتی آژانس مسافرتی نداریم.

پورسلمان در پایان با اشاره به اینکه دنبال خرید تیغه‌های جدید برای شمشیربازان هستند، اظهار داشت: سرمربی تیم ملی از ما خواست تا برای شمشیربازان تیغه‌های جدیدی خریداری کنیم و به همین دلیل هم تصمیم داریم با هماهنگ‌هایی که با کشور مجارستان داشتیم برای خرید تیغه‌ها از این کشور اقدام کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا