عمومی

فرصت طلایی برای توسعه شهرستان‌های جنوب استان بوشهر فراهم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام موسی احمد یکشنبه شب در جمع خبرنگاران در کنگان اظهار داشت: در سفر به قطر برنامه های مهمی داشتیم و جلسات خوبی با مسئولان قطری برگزار شد.

وی توسعه ارتباطات با قطر را از اولویت‌های اصلی برشمرد و ادامه داد: جلسات خوبی با مسئولان قطری به‌ویژه در بخش‌های صنعتی، انرژی و دریایی داشته‌ایم و پیگیری خواهم کرد تا از پتانسیل‌های جنوب استان به طور کامل بهره‌برداری شود. در این فعل و انفعالات

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی از تقویت زیرساخت های جنوب استان با همکاری مدیریت برنامه و بودجه استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت ها برای بهبود وضعیت استفاده می شود. جنوب استان.

وی ارتقای وضعیت استخدامی نیروهای بومی در جنوب استان بوشهر را سرلوحه کار خواند و تصریح کرد: نظارت لازم را بر روند پذیرش نیروها خواهیم داشت تا حق نیروهای بومی ضایع نشود.

حجت الاسلام احمدی با اشاره به دیدار با مدیران پتروشیمی ها و هلدینگ ها برای استفاده از ظرفیت های قانونی برای استخدام نیروهای بومی، تاکید کرد: در سفر رئیس جمهور و در تمامی صحبت های صورت گرفته بر استفاده از توان نیروی انسانی بومی در حوزه نیرو تاکید کردیم. صنعت.”

وی از پیگیری برای ارتقای وضعیت بیمارستان کنگان خبر داد و افزود: بیمارستان کنگان و مشکلات آن از اولین روز ورود مجدد به مجلس دغدغه من بوده و به طور مستمر برای رفع مشکلات تلاش می کنیم.

نماینده کنگان، جم، عسلویه و دیر در مجلس گفت: با ورود مشترک وزارتخانه های نفت و بهداشت 100 میلیارد تومان برای پرداخت بدهی و تجهیز و تعمیر بیمارستان کنگان و همچنین رفع سیلاب اختصاص می یابد. مهم است در کنار مطالعه و بررسی بیمارستان در کنار شرایط فعلی وضعیت بیمارستان، اقداماتی انجام شود.

وی از پیگیری و پروژه های نیمه تمام مدارس خبر داد و گفت: با ظرفیت موجود دانشگاه دولتی حک کنگان و دانشکده نفت پیگیری کرده ایم و در صورت همکاری دانش پژوهان می توان آن را محقق کرد.

احمدی با اشاره به تمهیدات برای راه اندازی خانه مطبوعات و سایر انجمن های خبرنگاران در جنوب استان برای حمایت از اصحاب رسانه، ادامه داد: در حوزه ورزش از شهرستان رایزنی خوبی صورت گرفته و به زودی خبرهای خوبی اعلام خواهد شد. .

دکمه بازگشت به بالا