عمومی

فرماندار شهرستان تربت جام معرفی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، مراسم تکریم و معارفه فرماندار تربت جام عصر چهارشنبه با حضور معاون سیاسی استانداری خراسان رجوی و اعضای هیئت حاکمه شهرستان تربت جام برگزار شد. فرماندار.

سید هادی طباطبایی در این مراسم با بیان اینکه افسران خدمتگزار ملت بودند، گفت: مدیریت انقلابی و جهادی در سیاست های دستاورد، اجتماعی، اداری و فردی محقق می شود.

وی ادامه داد: دولت جدید با اعلام عدالت مرکزی، مبارزه با فسادعزت و دیپلماسی میدانی در بین مردم باید محاکمه شود نه اینکه در پیچ و خم بوروکراسی آزموده شود.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی یادآور شد: مدیران ما باید این ویژگی ها را داشته باشند.

وی گفت: توسعه شهرستان، رفع بروکراسی اداری، رضایت اجتماعی و تسهیل در امور مردم از اهداف اصلی فرماندار و فرماندار تربت جام است.

طباطبایی در خصوص سوابق فرماندار جدید تربت جام گفت: حسین جمشیدی سابقه طولانی در وزارت کشور دارد و توانمند است. اخرز، جواف، نیشابور، بوستان و ژن یک سرویس خوب بگذارید.

وی با اشاره به وحدت و همدلی بین فرمانداری شهرستان، مردم و دستگاه های اجرایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه باید بال یکدیگر باشیم و با استعدادهای بالقوه در همه زمینه ها دست در دست هم برای رشد و شکوفایی استعدادهای این حوزه تلاش کنیم. ، بخصوص منابع انسانی.

معاون سیاسی استاندار خراسان رجوی افزود: فرماندار جدید تربت جام را می شناسیم که با استفاده از دستگاه های اجرایی و همکاری و تعامل با مردم امیدواریم بتوانند از تمام توان خود در منطقه استفاده کنند. “

وی گفت: با روی کار آمدن دولت جدید شعار «ما می توانیم» را داده ایم، بنابراین باید از این منظر و با صرف زمان مناسب، زمینه توسعه و سرمایه گذاری را در شهر ایجاد کنیم.

وی در پایان این مراسم با معرفی حسین جمشیدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان از زحمات چهار ساله مرتضی حمیدی فرماندار سابق تربت جام تقدیر کرد.

دکمه بازگشت به بالا