قتل با سلاح سرد در بلوار چمران شیراز و دستگیری قاتلان

چمران | سلاح سرد

آفتاب‌‌نیوز :

اسماعیل زراعتیان امروز، ۸ خردادماه با اعلام این خبر گفت: ساعت ۳:۴۰ بامداد امروز، ۸ خردادماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل در بلوار شهید چمران شیراز اعلام و بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه و تحقیق از شاهدان مشخص شد که سرنشینان سواری پژو ۴۰۵ با راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتورسیکلت بحث و مشاجره و سپس درگیر می‌شوند.

فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: در این درگیری هر ۲ سرنشین خودرو با سلاح سرد راکب و ترکنشین را با سلاح سرد به شدت مجروح کرده که منجر به قتل یکی از آنان و مجروحیت دیگری می‌شود و ضاربین سریعا از محل متواری می‌شوند.

زراعتیان تصریح کرد: سریعا طرح مهار اجرا و ماموران انتظامی موفق شدند در کمتر از ۲ ساعت با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه قاتل و همدستش را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران پلیس پس از هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهمین اعزام و موفق شدند قاتل و همدستش (۲۵ و ۳۶ ساله) را دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دهند.

وی با اشاره به اینکه فرد مجروح به بیمارستان اعزام و متهمین علت و انگیزه قتل را بحث و مشاجره لفظی اعلام کردند، گفت: قاتل و همدستش برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

به گزارش مخبران و به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، فرمانده انتظامی شیراز به شهروندان توصیه کرد تا در اختلافات فی مابین به مراجع قانونی مراجعه و با سعه صدر و گذشت در حق یکدیگر از بروز این‌گونه حوادث ناگوار که مضرات جبران‌ناپذیر برای خانواده‌ها به دنبال دارد جلوگیری کنند.

دکمه بازگشت به بالا