فرهنگ و هنر

قدرت جمهوری اسلامی ایران مهارنشدنی است

مخبران/مرکزی معاون حفاظت اطلاعات ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت جمهوری اسلامی ایران مهار نشدنی است و عصبانیت دشمن به دلیل اقتدار و قدرت بازدارندگی نظام اسلامی است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سید مجید موسوی چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در یادواره‌ شھید مصطفی صدرزاده و ۴۳۳ شهید دانشجوی مدافع حرم دانشـگاه آزاد اسلامـی که در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه برگزار شد، اظهار کرد: قبل از انقلاب شرایط کشور به گونه‌ای بود که سلاطین بی‌کفایت و سست عنصر خط مشی بیگانگان را بدون در نظر گرفتن منافع ملت به مردم ایران دیکته می‌کردند و در آن مقطع بخشی از سرزمین پهناور ایران را در قالب عهدنامه‌های متعددی از دست دادیم.

وی با بیان اینکه در زمان طاغوت اراده‌ای برای پیشرفت کشور وجود نداشت، گفت: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی افزون بر ۴۰ هزار مستشار نظامی بیگانه در کشور وجود داشت که حق و حقوق آن‌ها از جیب ملت پرداخت می‌شد.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود هشت سال جنگ نظامی و توطئه افکنی دشمنان در ابعاد گوناگون حتی یک وجب از خاک ایران به تصرف بیگانگان درنیامد و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار قرار داشته و جزو ابرقدرت‌های دنیاست.

سردار موسوی به توفیقات نظام اسلامی در حوزه صنعت هوا و فضا و قرار گرفتن در رتبه برتر جهان اشاره کرد و گفت: به برکت خون مطهر شهدا و ایستادگی ملت ایران، نظام اسلامی اجازه نداد دشمنان قدرت ایران را مهار کنند و امروز در حوزه نظامی، علمی. فناوری، امنیتی در اوج اقتدار قرار داریم.

وی با تاکید بر اینکه نظام اسلامی امروز به یک قدرت در عالم تبدیل شده است، تصریح کرد: عزت امروز نظام اسلام در گرو فداکاری و ایثار شهداست و شهدا به عنوان مجاهدان اسلام موجب اقتدار نظام اسلامی شده‌اند.

این مقام مسئول در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه گفت: شهدا مایه افتخار نظام اسلامی هستند و نباید به راحتی از خون مطهر شهدا عبور کنیم. همه ما در قبال قطره قطره خون شهیدان مسئولیت داریم.

وی گفت: ایستادگی ملت ایران و برخورداری از روحیه و تفکر ایثار و شهادت توانست نظم نوین جهانی را به نفع جهان اسلامی تغییر دهد که ثمره مجاهدت شهدایی نظیر حاج قاسم سلیمانی است. جهانیان در برابر قدرت و پیشرفت کشورمان بهت‌زده هستند اما بدخواهان با حجم سنگین تبلیغات تلاش می‌کنند تا آگاهی در خصوص این اقتدار و خودباوری را دچار شک و تردید کنند.

سردار موسوی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت جزو افتخارات اسلام است و به خاری در چشم دشمنان تبدیل شده و لرزه بر تن مستکبران انداخته است، تصریح کرد: جبهه مقاومت با عبرت گرفتن از تاریخ متوجه شده که اگر روی پای خود نایستد و مقتدر و قوی نشود، کشورهایی مثل آمریکا که مصداق باطل هستند به او کمک نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه براندازی فرمول‌های مختلف دارد که دشمن همه آن‌ها را در مواجهه با جمهوری اسلامی تجربه کرده و شکست خورده است، تصریح کرد: بصیرت و ولایتمداری ملت ایران خط بطلانی بر توطئه‌های دشمنان کشیده است.

سردار موسوی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای دانشجو در جامعه دانشگاهی گفت: تجلیل از ایثارگران علم و جهاد و شهادت، ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در میان دانشجویان، فرهنگ سازی و ارائه الگوهای برتر به دانشجویان، تجدید میثاق دانشجویان با آرمان های شهدا و انقلاب، تکریم خانواده شهدا و دفاع از دستارودهای هشت سال دفاع مقدس و شبهه زدایی هدف مهمی است که یادواره شهدای دانشجویی دنبال می‌کند.

به گزارش مخبران، حضور بر سر مزار شهید گمنام مدفون شده در محوطه دانشگاه آزاد ساوه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان با قرائت فاتحه و اهدای گل، روایتگری حجت‌الاسلام حسیـن جوشقانیان مسئول موسسه تفحص سیره شهدا کشور، مداحی حاج حسن شالبافان و اجرای نماهنگ وعده صادق توسط مرتضی بهاری از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

قدرت جمهوری اسلامی ایران مهارنشدنی است

انتهای پیام 

نشر فرهنگ و هنر

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا