فرهنگ و هنر

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء دانایی را به توانایی ضمیمه کرده‌است

رئیس:

رئیس جمهور گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سال های اخیر با کارهای بزرگی در کشور همراه بوده و دانش را بر ظرفیت ها افزوده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی امروز چهارشنبه در همایش سالانه مدیران، معاونان و مسئولان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه 33 سال از عمر این قرارگاه می گذرد، اظهار کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در سال 1380 به بعد از سال 1390، 33 سال از عمر این قرارگاه می گذرد. ، 8 سال جنگ تحمیلی و کار وی به طول عمر رزمندگان در عرصه مهندسی جنگ و دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: و سازندگی از دل رزمندگان در جنگ برخاسته است.

وی گفت: ما در دوران دفاع مقدس می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم و همیشه معتقدم مسیر پیشرفت در کنار راهیان نور مسیر پیشرفت است.

رئیس جمهور تاکید کرد: امروز جوانان برخی چیزها را نمی فهمند چرا که ما به درستی به آنها اطلاق نکردیم و راویان راوی اصلی نبودند و حماسه ها را نگفتند و بعد از جنگ تحمیلی و پیروزی های بزرگ حفاظت مقدس، آنها بلافاصله شروع به ساخت و ساز در کشور کردند.

وی تصریح کرد: قرارگاه سازندگی که نامش با انجام کارهای بزرگ در کشور در این سال ها گره خورده است. در حوزه نفت و گاز، راه های آبرسانی و ارتباطی، سدسازی و نیروگاه سازی در کنار علم و فناوری و دانش پایه پایه و اساس می باشد. دانش به شایستگی اضافه می شود که نتیجه کارهای علوم پایه است که امروز در سایت می بینیم.

در حال تکمیل…

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا