عمومی

قطعا تاکنون اومیکرون وارد خوزستان شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدحسین سرمست شستری ظهر امروز در جلسه ستاد استانی در مبارزه با کرونا اظهار داشت: هفته گذشته میزان بروز و بستری بیماران در خوزستان نسبت به هفته گذشته تغییر محسوسی نداشته و تعداد مبتلایان نیز تغییر چندانی نداشته است. نیاز به تعدادی آزمایش از 900 به 750 افزایش یافته است.” مردم آمده اند.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته روزانه 15 تا 25 مورد مثبت، 5 مورد بستری در بیمارستان و 2 مورد مرگ عروق ویروس کرونا در خوزستان گزارش شده است، خاطرنشان کرد: از یک طرف خلاصه وضعیت کشور شکننده است و باید مراقب باشیم که در استان ساده سازی ایجاد نشود.

ناشه با اشاره به اینکه شوستی تاکنون آلوده شده است، زنگ خطر را به صدا درآورد Omicron در خوزستان ثبت نشده است: در نظر بگیرید که فقط یک درصد از موارد خاص آزمون شناسایی شد. Omicron حتما گرفته میشه Omicron وارد خوزستان شده است که پروتکل های بهداشتی باید به شدت اجرا شود.

دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص وضعیت واکسیناسیون کرونا در خوزستان گفت: در حال حاضر میزان بروز واکسیناسیون نوبت اول در جمعیت هدف 83 درصد، در نوبت دوم 67 درصد و در نوبت سوم 10.5 درصد است. .

وی گفت: استقبال از تزریق دوز سوم در اهواز، اندیمشک، دزفول و مسجدسلیمان بسیار خوب است و امیدواریم به زودی مردم در همه شهرستان ها برای دریافت واکسن مراجعه کنند.

دکمه بازگشت به بالا