اجتماعی

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: تخصیص اعتبارات متناسب با نشاط یا برخورداری شهرستان ها اعلام شود.

به گزارش مخبرانمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با سفر رئیس جمهور به دلیل اهمیت تصفیه خانه ها و مشکل شبکه آبرسانی و زهکشی شهر تهران، اعتبارات متمرکز و مطلوبی به این منظور اختصاص یافته است. هر چه زودتر این طرح ها را اجرا کنید.

وی افزود: تخصیص اعتبارات ملی و استانی برای نزدیک شدن به شاخص های عدالت اجتماعی باید در سطح شهرستان ها و با توجه به اینکه هر شهرستان چقدر دارد یا ندارد، اعلام شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در اجرای طرحی که زندگی آنها را مختل می کند در برنامه های اجرایی خود زیاد معطل نشوند و یا با مشکلات زیادی مواجه شوند.

منصوری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: یکی از موضوعات کلیدی در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی است و پرداخت بدهی و کمک های مالی در رتبه بعدی قرار دارد و در این مورد اشتراک اعتباری که منجر به خلق ثروت می شود.»

به گزارش مخبران، در سوی دیگر این نشست علاءالدین عزوجی – سرپرست معاونت مدیریت و برنامه ریزی استان تهران – نیز گفت: کمیته اجرایی هیات برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل و در این فرآیند موضوعات توسعه ای تصمیم گیری شد. گروه ارائه شده توسط شورا.

وی در پایان گفت: توسعه شهر ملارد، مشکلات و مشکلات پارک فناوری پردیس و پیشنهاد انتشار سهام سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از محل تبصره 18 در این جلسه بررسی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا