اجتماعی

لزوم مناسب سازی محیط های شهری و اماکن عمومی برای تسهیل تردد جانبازان

فرمانده معظم کل قوا در دیدار دوستانه با رزمندگان گفت: شما رزمندگان و شهدای سرافراز در نزد مردم از اعتبار و جایگاه بالایی برخوردارید چرا که مردم استان اخلاص و خود را دیده اند. فدای قاچاق شما

به گزارش مخبران، سردار حسین اشتری در دیدار دوستانه با پیشکسوتان افتخار (فیلم کنفرانس با حضور فرماندهی انتظامی استان) در روز جانباز، اظهار کرد: با سلام و احسان به حرم و مدافعان حرم. فرماندهی و امنیت به ویژه سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» و همرزمانش و برای فرمانده کل نیروهای مسلح «مدظله العلی» طول عمر و سلامتی آرزومندیم.

وی افزود: شعبان المعظم بر آمدن ماه و ایام و اعیاد این ماه مبارک است; ولادت با سعادت امام حسین (ع)، ولادت با سعادت حضرت قمر بنی هاشم (ع) و روز جانباز و روز مرزبانی حضرت زین العابدین مبارک باد.

گنجینه های گرانبهای نظام و انقلاب

فرمانده معظم کل قوا از دست اندرکاران برگزاری نشست صمیمی با ایثارگران به مناسبت گرامیداشت روز جانباز (فیلم کنفرانس با حضور فرماندهی انتظامی استان) به ویژه معاونین قانون تشکر و قدردانی کردند. نیروی انتظامی و اعضای گرانقدر انقلاب اسلامی معتقدم باید از برکات وجود و تجربیات شما برای پیشبرد اهداف استفاده کنیم.

سردار اشتری با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا و ایثارگران اسلام و انقلاب هستیم، گفت: شما را خدمتگزار و خانواده عزیزتان می دانیم و در عرصه جهاد و خودکشی به شما خدمت می کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خطاب به جانبازان سرافراز گفت: در نهایت شما با خدای متعال ایثار کرده اید و یقیناً نزد خداوند مقام عالی و بلندی دارید و ما باید از آن بهره مند شویم. نعمت گرانبها.”

فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اهمیت مقام معظم رهبری برای تکریم شهدا، جانبازان و خانواده های آنان، خاطرنشان کردند: جانبازان عزیز اجر و پاداشی برابر و شاید بیشتر از جانبازان دارند. .

جانبازان عزیز، چشم ملت روشن است

وی با تاکید بر اینکه شما جانبازان عزیز چشم همه ملت عزیز اسلامی هستید، یادآور شد: شما جانبازان و ایثارگران در نزد مردم هستید. مردم ولایت مدار و صداقت و ایثار و مردم سالاری شما را بسیار امانت دار و محترم دیده اند.

نقش برای جهاد تببین

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اهمیت تبیین جهاد و بصیرت گفت: دوستان عزیز به دلیل جایگاه ارزشمندی که در بین مردم و اقشار مختلف مردم دارید می توانید نقش بسیار مهمی را ایفا کنید. و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را روشن کنید.»

توانمندی های نیروی انتظامی شامل شهدا و جانبازان می شود

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اینکه تمامی توانمندی های فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران متعلق به خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان است خاطرنشان کرد: 20 هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب شده اند. خدمت به ایثارگران را وظیفه می دانیم و تمامی مراکز فرهنگی، بهداشتی، رفاهی و انتظامی کشور متعلق به خانواده های معزز شهدا و جمعیت عزیز جانبازان عزیز و ایثارگر است.

سردار اشتری با اشاره به مزایا و توصیه های ایثارگران برای ارتقای خدمات و مراقبت این عزیزان: آن را بگیریم.

زندگینامه کتبی جانبازان

وی با بیان اینکه زندگی نامه رزمندگان و رزمندگان مجاهد عزیز باید نوشته و ثبت شود، گفت: ثبت تاریخ شفاهی و خاطرات جانبازان عزیز می تواند برای نسل های آینده آموزنده و روشنگر باشد. جوانان عزیز این قسمت باید همه ابعاد فداکاری و فداکاری شما را ببینند و بشنوند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با تاکید بر اینکه ایثارگری های جانبازان عزیز هیچ گاه از ذهن و قلب ملت ایران پاک نمی شود، گفت: ملت اسلام به ایران افتخار می کند و اسوه صبر و ایثار است. .

تنظیم محیط شهری و فضاهای عمومی

وی مناسب سازی محیط های شهری و فضاهای عمومی را برای تسهیل تردد جانبازان در نظر گرفت و پیشنهاد کرد: پروژه ها و ایده ها; «معاون جانباز» برای ساماندهی امور برخی از ایثارگران عزیز در دستور کار قرار گرفته است و انشالله تمهیدات لازم برای اجرای این گونه طرح ها در سطح وسیع انجام خواهد شد.

سردار اشتری خطاب به جانبازان شگفت انگیز گفت: جناب آقای عزیز بدانید که ما تمام تلاش خود را برای ارتقای خدمات به شما انجام می دهیم و این تلاش برای تک تک ما موفقیت بزرگی است.

پیش از سخنان سردار «حسین اشتری» ذکر می شود. سردار «زری» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ جانشین فرمانده انتظامی کشور این گزارش را ارائه کرد.

رونمایی از کتاب صبح بیست و هفتم

به گزارش خبرنگار سایت شهرستان، کتاب «صبح بیست و هفتم» اثر جانباز فاضل «حیدر بنایی» روایت خاص خود را در تجلیل از مفاخر و پیشکسوتان عرصه ایثار و فداکاری دارد. رونمایی شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا