عمومی

«مجمع خیرین امنیت‌ساز» نمادی از مشارکت مردم در توسعه امنیت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار سید محمد صالحی عصر امروز دوشنبه در نشست مجمع خیرین امنیت، اظهار داشت: ماهشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمده است که ما به آن پایبند هستیم.

وی در ادامه با تبریک ولادت با سعادت امام حسن مضتبی (ع) که به نام روز تکریم ایتام و ذینفعان نامگذاری شده است، خاطرنشان کرد: در این روز خجسته فرصتی یافت تا از تمامی ذینفعان امنیتی تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان، مقام معظم رهبری (مدژاله العلی) توانست به فرامین خود عمل کند و اولین مجمع خیرین امنیت خوزستان را تشکیل دهد: مردم خوزستان همیشه درخواست کننده دستور هستند. ولی فقیه (مدظله العالی) و این را ثابت کرد.

وی با قدردانی از حمایت های خیرین امنیتی و کمک های مادی و معنوی نیروی انتظامی در انجام کار خود گفت: مجمع خیرین امنیت نماد مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت در خوزستان است و در این راستا با همکاری خیرین امنیت ملی در استان خوزستان شاهد حضور خیرین در استان هستیم.

سردار صالحی گفت: امنیت یک امر فرابخشی است و مردم باید با سایر دستگاه ها و پلیس در ایجاد، تداوم و ثبات امنیت مشارکت داشته باشند تا مردم در آسایش و آرامش زندگی کنند.

وی گفت: تجربه ثابت کرده است که اگر سازمان ها و ارگانی از حمایت مردم برخوردار نباشند قطعا در انجام وظایف و وظایف خود موفق نخواهند بود.

بیانیه فرماندهی انتظامی خوزستان: انجمن نیروی انتظامی از نیروی انتظامی انتظار دارد که نه تنها ساخت و تکمیل ساختمان را از آنها بخواهد، بلکه وارد عرصه فرهنگ سازی و تیراندازی شود که امنیت عمومی را تهدید می کند.

وی ادامه داد: پلیس در سال گذشته بیش از 4 هزار قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان جمع آوری کرد که جز با ایثار، ایثار و فداکاری همکارانی که توانستند این امنیت را در استان تامین کنند، محقق نشد.

سردار صالحی گفت: تمام تلاش ما این است که مردم این منطقه با مشارکت، تعامل و همکاری، امنیت و ثبات بهتری در خوزستان ایجاد کنند.

دکمه بازگشت به بالا