محدودیت‌های ترافیکی عید سعید غدیر خم در مشهد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مشهد

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ هادی امیدوار با اعلام محدودیت‌های ترافیکی در روز عید سعید غدیر خم در مشهد اظهار کرد: همزمان با آغاز دهه ولایت (عید قربان تا عید سعید غدیر خم) و در پیش بودن مراسم جشن‌ها و مراسمی که در همین رابطه در سطح استان علی الخصوص مشهد مقدس و حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) برگزار می‌شود، پلیس راهور استان و مشهد مقدس جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم تدابیر و تمهیدات ویژه ترافیکی را به شرح ذیل در نظر گرفته است.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: شروع اجرای طرح در مرحله اول از ساعت ۱۷۰۰ روز دوشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ تا پایان و مرحله دوم از ساعت ۰۶۰۰ روز سه شنبه مورخه ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ تا پایان مراسم است.

وی با اشاره به محدودیت‌های تردد، گفت: در صورت لزوم محدودیت‌های تردد در خیابان شیرازی از میدان شهدا تا حرم مطهر، خیابان نواب صفوی از پنجراه تا حرم مطهر، خیابان طبرسی از تقاطع شهید گمنام تا حرم مطهر، خیابان امام رضا (ع) از میدان پانزده خرداد و یا تقاطع دانش تا میدان بیت المقدس، خیابان اندرزگو از تقاطع (چهار راه خسروی) تا میدان بیت المقدس، خیابان بهجت از تقاطع زرینه تا تقاطع شهدا و زیرگذر حرم مطهر اجرایی خواهد شد.

امیدوار از زائران و مجاوران آقا علی بن موسی الرضا (ع) خواست؛ ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در اجرای مقررات داشته باشند.

دکمه بازگشت به بالا