عمومی

مردم کردستان خواهان تجزیه نیستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، معلم فیک رستمی یکشنبه شب در نشست علمای اهل سنت و شیعه کردستان به همراه نماینده فقهای استان گفت: می توانیم با توجه به آموزه های قرآنی برای خود زندگی آبرومندانه ترسیم کنیم.

وی افزود: رسول خدا (ص)پ) رحمت برای تمام دنیاها و با نصب و راه اندازی از زندگی او می توان عزت دنیا و آخرت او را مشخص کرد.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند متعال از تفرقه بین اقوام مختلف بیزار است و در آیات متعددی از قرآن به مسلمانان دستور داده شده تا با در دست داشتن ریسمان الهی با وحدت و همبستگی قدم بردارند. برای پیشرفت جامعه اسلامی.

معلم رستمی افزود: اسلام حافظ حقوق بشر است و باید معارف اسلامی به طور کامل به نسل جوان جامعه آموزش داده شود تا دشمنان اسلام در صدد تحریف افکار جوانان نباشند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش برای آسیب رساندن به جان و مال مسلمانان در آموزه های اسلامی مورد قبول اصحاب جامعه اسلامی نیست.

لازم به ذکر است در صورت عدم وجود این سیستم، فاتحه شیعه و سنی قرائت شود.

معلم سید محسن حسینی، عضو پریشاد سقوط اهل سنت کردستان در این دیدار گفتند: ما برهنگی و قرآن و رسول الله را قبول نداریم.پ) بگذریم که دشمن از ما راضی نمی شود.

او اضافه کرد: از طرف خدا سوگند معتقد بود که فارس نه انقلابی است و نه انقلابی، بلکه بحث اسلام و کفر است.

معلم حسینی خاطرنشان کرد: امروز کفر در انواع رنگ ها خود را نشان می دهد.

این روحانی اهل سنت تصریح کرد: اسلام ما وابسته به جمهوری اسلامی نیست، بلکه این نظام نظام ما را تقویت کرده است و باید توجه داشت که اگر این نظام دوام نیاورد، فاتحه شیعه و سنی خوانده شود.

معلم حسینی افزود: مسئولین در تهران سوء مدیریت کردند اما مسئولان استانی مدیریت درستی داشتند و دلسوزی و دلسوزی زیادی داشتند زیرا نیروهای نظامی ضد انقلاب می خواستند مردم کردستان را سرکوب کنند.

وی گفت: مردم کرد مسلمان هستند و خواهان انقلاب، نظم و امنیت هستند و باید به مسائل معیشتی مردم توجه بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام افشار مدیر گروه آموزشی دانشگاه کردستان گفت: همه انسان ها دو راه الهی و شیطانی دارند و ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی راه عزت الهی را انتخاب کرده اند. وجود دارد.

دکمه بازگشت به بالا