ورزشی

مس سونگون محکوم به برد بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اسماعیل تقی‌پور بعداز پیروزی مس سونگون برابر فرش آرا در گفتگو با خبرنگار آنلاین، افزود: بعد از یک تساوی غیر منتظره به مصاف تیمی رفتیم که بدون باخت بود و همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم بازی دشواری بود که خدا را شکر پیروز میدان شدیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با اشاره با غیبت چند بازیکن تیمش، عنوان کرد: غیبت حمید احمدی، مهدی جاوید، بابک نصیری و فرهاد فخیم در این کار ما را کمی سخت‌تر کرد ولی مهم کسب سه امتیاز بود که خوشبختانه با تلاش بازیکنان به آن دست یافتیم.

تقی پور در رابطه با درگیری تعدادی از تماشاگران با نیمکت‌نشینان فرش‌آرا یادآور شد: بازیکنان حریف می‌خواستند با ایجاد وقفه سرعت بازی را بگیرند چرا که ما می‌توانستیم در آن زمان گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

وی در خصوص حل مشکل غیبت بازیکنان تیمش اظهار داشت: فرهاد فخیم از هفته نهم مشکلی برای بازی نخواهد داشت، بابک نصیری در صورت پایان دوران نقاهتش از این هفته به کار گرفته خواهد شد، حمید احمدی به سرماخوردگی با علائم مشکوک به کرونا مبتلا شده بود و احتمالاً در بازی هفته آینده حضور پیدا می‌کند و تکلیف جاوید هم در جلسه کمیته استیناف که سه‌شنبه هفته پیش‌رو برگزار خواهد شد مشخص می‌شود و امیدواریم از مدت زمان محرومیتش کم بشود.

تقی پور با انتقاد از تصمیم سازمان لیگ در مورد زمان بازی تیم‌های نماینده دار در تیم ملی، بیان کرد: رایزنی‌های لازم را برای تغییر زمان برگزاری بازی انجام دادیم اما متأسفانه این امر محقق نیافت و بازیکنان ملی‌پوش تیم ۲ روز نخوابیدند و بدون تمرین تاکتیکی به میدان رفتند.

تیم مس با برتری ۳ بر یک مقابل فرش آرا مشهد موقتاً به صدر جدول دست یافت.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا