مصرف گاز همچنان صعودی است

مدیر دیسپاچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: در 24 ساعت گذشته (25 دی ماه) با وجود تعطیلی روز جمعه، 766 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در کشور مصرف شد و هموطنان باید برای بهینه سازی گاز در دستور کار قرار گیرند. در این روزهای سرد استفاده کنید

به گزارش مخبران، محمدرضا جولایی با اشاره به میزان مصرف گاز طبیعی در کشور گفت: در 24 ساعت گذشته مصرف گاز طبیعی در صنایع خانگی، تجاری و غیر هسته ای 592 میلیون مترمکعب بوده است. صنایع 90 میلیون مترمکعب و نیروگاه ها 84 میلیون مترمکعب.

وی با بیان اینکه میزان گاز مصرفی بخش داخلی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 20 میلیون مترمکعب افزایش یافته است، تصریح کرد: کل گاز اعم از مصرف بخش های مختلف، سوخت جایگاه ها و صادرات به مسیرهای سراسری منتقل شده است. . ، 848 میلیون متر مکعب بوده است و در این امر لازم است همه مردم در بهینه سازی مصرف گاز همکاری کنند.

بر اساس این گزارش مسلم رحمانی مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز امروز از آغاز اجرای طرح پایش مصرف گاز دستگاه های اجرایی و اماکن دولتی و عمومی کشور خبر داد. با رعایت هدف مدیریت انرژی و الگوی مصرف، جریان گاز 1442 نهاد و سازمان در پی اخطارهای دولتی و مردمی تاکنون قطع شده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا