ورزشی

ملاقات ویژه کی‌روش در قطر با معمار جدید لیگ ستارگان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال المرخیه در هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر به مصاف تیم القطر رفته است. کارلوس کی روش سرمربی جدید تیم ملی فوتبال قطر که به تازگی به دوحه سفر کرده است، امروز با حضور در ورزشگاه سحیم بن حمد این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد.

کی روش روز گذشته هم دیدار الریان و العربی را با حضور در ورزشگاه زیر نظر گرفته بود.

سرمربی پرتغالی تیم ملی قطر امروز در جایگاه ویژه با «آنترو هنریکه» هموطن خود که به عنوان مدیر ورزشی لیگ ستارگان در کشور قطر مشغول به کار است دیدار و گفتگو کرد. این دو پرتغالی همچنین عکسی را به یادگار به سمت دوربین عکاسان گرفتند.

ملاقات ویژه کی‌روش در قطر با معمار جدید لیگ ستارگان
ملاقات کی روش و هنریکه

هنریکه که سابقه مدیریت ورزشی در باشگاه های پورتو پرتغال و پاری‌سن‌ژرمن فرانسه را هم دارد، از چهره های ویژه برای پیشرفت فوتبال قطر است.

از برجسته ترین معاملاتی که هنریکه در پاریس و پورتو منعقد کرده می توان به «نیمار»، «امباپه»، «فالکائو» و «هالک» اشاره کرد.

هنگامی که هنریکه قرارداد همکاری اش را با لیگ ستارگان قطر امضا کرد، «احمد خلیل عباسی» مدیر اجرایی مسابقات و توسعه فوتبال لیگ ستارگان گفته بود: «استراتژی جدید را با هدف ارائه فوتبالی رقابتی، مفرح و باکیفیت تدوین کردیم و بر این اساس خرسندیم که قراردادی را با یکی از برجسته ترین مدیران ورزشی جهان یعنی هنریکه، که با دقت زیادی انتخاب شد، امضا کردیم. او از بین چند گزینه که مدنظر داشتیم، این مسئولیت را بر عهده گرفت.»

دکمه بازگشت به بالا