عمومی

ملت توطئه‌های پشت اغتشاشات را می‌شناسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، امام جمعه بیله سوار امام حجت الاسلام جبار عزیزی در اجتماع بزرگ امت پیامبر اسلام(ص) در بیله سوار اظهار داشت: پشت پرده ناامنی های اخیر دشمنان انقلاب اسلامی هستند و برخی از جوانان تحت تأثیر قرار گرفتند. از روی احساسات، اما برخی از آنها پشت پرده هستند.» دارن کار میکنن و این آنها برنامه ریزی می کنند.

وی گفت: اتاق فکر این اتفاقات استکبار جهانی است و حضور پرشور در راهپیمایی ها و سرکوب خیانت به دشمنان انقلاب ثابت کرد که ملت ایران همیشه آگاه و در صحنه حضور دارند.

حجت الاسلام عزیزی افزود: امنیت بزرگترین دستاورد هر ملتی است و اگر قرار باشد به مشکلات و مطالبات مردم رسیدگی شود از باب بستر و امنیت می شود و اگر امنیت نباشد اولین قربانی مردم خواهند بود. خودشان

وی گفت: پلیس حافظ امنیت جامعه است و تعرض به نیروی انتظامی هجمه به امنیت جامعه و تعرض به حجاب و عفاف تجاوز به ارزش های اسلامی اغتشاشگران است.

امام جمعه بیله سواره گفت: درخواست مردم از مقامات امنیتی و قضایی این است که اغتشاش گران شناسایی و کسانی که قرآن را به آتش کشیدند و مقدسات را هتک حرمت می کنند مجازات شوند.

وی گفت: دشمنی دشمن کم نیست و باید همیشه آماده باشیم و در این 4 دهه دشمن همواره مشکلاتی را ایجاد کرده است اما به برکت حضور مردم همیشه شکست خورده است.

به گزارش خبرنگار آنلاین، همزمان با سراسر کشور و به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، اجتماع بزرگ امت نبوی با اقشار مختلف، هیئت های مذهبی، حضور نظامی در شهرستان بیله سوار برگزار شد. و نیروهای انتظامی

به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) جلسه بزرگ امت رسول خدا (ص) در محکومیت اقدامات تجاوزکارانه برخی از اهانت کنندگان به آن حضرت برگزار شد. قرآن و پرچم ایران در شهر بیله ساوارا.

دکمه بازگشت به بالا