ورزشی

مهاجم مدنظر تراکتور امشب به ترکیه می‌رسد

آفتاب‌‌نیوز :

رومل سمیر کیوتو روبینسون مهاجم ۳۲ ساله اهل هندوراس، فردا – جمعه ۲۲ دی- تست‌های متعدد پزشکی را در بیمارستان مرکزی استانبول که یکی از مراکز پزشکی مورد تایید فیفا است، انجام خواهد داد.

شایان ذکر است در صورت موفقیت این بازیکن در تست‌های مدنظر و اخذ تاییدیه پزشکی و حصول توافق در مذاکرات، قرارداد با وی منعقد خواهد شد.

«رومل کیوتو»به عنوان کاپیتان تیم ملی هندوراس در مسابقات حوزه کنفدراسیون کونکاکاف، ۶۷ بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرده و آمار ۱۴ گل و ۶ پاس گل نیز به نام خود ثبت کرده است.

این بازیکن پیراهن تیم‌های مونترال و هیوستون دینامو در لیگ آمریکا، دپورتیوو المپیا و سی دی ویدا در لیگ برتر هندوراس و ویسوا کراکوف در لهستان را برتن کرده است.

کیوتو در لیگ برتر آمریکا (MLS) که از لیگ‌های مشهور دنیاست و ستاره‌های زیادی را در خود جای داده، ۴۸ بار موفق به گلزنی شده و ۳۱ پاس گل نیز ارسال کرده است.

این بازیکن در تیم مونترال شاگرد تیری آنری بوده و در زمان حضور این سرمربی، ۲۵ بازی برای تیمش انجام داده است.

فصل ۲۰۲۲ – ۲۰۲۱ یکی از بهترین سال‌های دوران ورزشی کیوتو بوده؛ به طوری که این مهاجم در ۳۶ دیدار ۱۵ مرتبه موفق به گلزنی شده بود.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا