ورزشی

مهدی قایدی: به تیم ملی فکر می‌کنم

به گزارش خبرگزاری مخبران، مهدی قایدی پس از پیروزی ۳ بر یک استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: ابتدا خسته نباشید به تیم حریف و به تیم خود می‌گویم. بازی سختی داشتیم و خدا شکر موفق شدیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم.

قایدی در خصوص آمادگی خود گفت: «نه تنها من بلکه تمام بازیکنان آماده هستند و در یک مسیر خوبی قرار داریم چرا که خوب بازی می‌کنیم و خوب نتیجه می‌گیریم. به امید خدا تا آخر فصل‌ همینطور ادامه خواهیم داد تا به هدف خود که قهرمانی است دست پیدا کنیم.»

این بازیکن استقلال ادامه داد: «متأسفانه نشد که هت‌تریک کنم و این موضوعات در فوتبال پیش می آید. به هوداران می‌گویم که استقلال‌ قهرمان می‌شود و ۱۰۰ درصد هدف این تیم قهرمانی است.»

او در خصوص نبود سرمربی استقلال روی نیمکت گفت: «استقلال یک تیم است و سرمربی تمام نکات را می‌گوید. حتما نیازی نیست سرمربی استقلال کنار زمین باشد. استقلال دستیاران خوبی دارد و بیشتر در این خصوص صحبت نکنیم.»

او در پایان گفت: «به تیم ملی فکر می‌کنم. همچنین پنالتی باید تکرار می‌شد چرا که دروازه‌بان جلو آمد. در خصوص صحنه خطا هم باید بگویم که پنالتی درست بود. »

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

دکمه بازگشت به بالا