اجتماعی

میانگین حضور روزانه ۵۷ دقیقه ای دانش آموزان در «شاد» طی دوران کرونا

وزیر آموزش و پرورش با پیشنهاد 24 هزار کلاس درس در مدارس تلویزیون ایران از تشکیل ستاد مدیریت آموزش و پرورش در فضای مجازی برای ارتقای آموزش در دوران پس از کرونا خبر داد.

به گزارش مخبران، یوسف نوری به ویژه برنامه «مدرسه تلویزیون» که در هفته معلم پخش شد از شبکه آموزش سیما پخش شد. تقریباً همزمان با شیوع کرونا در 31 مارس 2017 راه اندازی شد و بی سابقه بود. برگزاری 24000 کلاس در مدرسه تلویزیون در این مدت.

وی گفت: باید در دوران کرونا و یا بعد از آن تولد دوباره ای در آموزش و پرورش داشته باشیم. برای این منظور پایگاه یادگیری حاکمیت فضای مجازی ایجاد شده است و طبیعتا آموزش ما باید آموزش یکپارچه باشد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد به طور متوسط ​​57 دقیقه در روز به طور متوسط ​​11 میلیون دانش آموز را در خود جای داده است.

نوری ادامه داد: چهار رکن آموزش و پرورش داریم که می توان به رسانه ها اشاره کرد. خیرین رکن دیگری هستند و از پتانسیل آنها در ساختمان مدرسه به خوبی استفاده می شود و رسانه ها هم همینطور. باید شبکه آموزش سیما را به سمت رویکرد تعاملی سوق دهیم.

وی با تشکر از معلمان کشورمان که در این دو سال تلاش زیادی برای ادامه تحصیل انجام داده اند، بیان کرد: این نشان دهنده احساسات سرکوب شده دوران قرنطینه است و معلمان ما تلاش زیادی کردند تا آنها را در مقابل هم قرار دهند. – آموزش حضوری، این را باید قدر دانست.

ادامه دارد

دکمه بازگشت به بالا