عمومی

نشست معاون اول با مدیران فروشگاه های زنجیره ای

به گزارش مخبران،

محمد مخبر با اشاره به لزوم اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم برای بهبود وضعیت معیشتی جامعه گفت: لازم است برای رفع نیازهای شب عید و ماه مبارک رمضان پیش بینی های لازم صورت گیرد.

مخبرین گفت: فروشگاه های زنجیره ای از حمایت دولت برای تقویت برنامه های توسعه ای خود با فعالیت در کشورهای همسایه برخوردار بودند و با ارتباط دو سویه و مستمر دولت و نمایندگان فروشگاه های زنجیره ای می توان مشکلات را برطرف کرد. کمک کنید و اجازه دهید دولت از ظرفیت این فروشگاه ها برای خدمت رسانی هر چه بیشتر مردم استفاده کند.

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم استفاده از بستر فضای مجازی، فروش آنلاین و امکانات دیجیتالی برای ارائه خدمات به مردم تاکید کرد و گفت: یکی دیگر از وظایف مهم تاسیس شرکت خدمات لجستیکی است، چرا؟ این مشکل ابعاد مهم و متفاوتی دارد پس نباید از آن غافل شد.

وی از مدیران عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای خواست ساز و کار خاصی را برای حمایت از کسب‌وکارهای کوچک و سنتی و فروشگاه‌های حوزه فعالیت خود تعریف کنند و از توانایی‌شان برای گسترش خدمات به مردم استفاده کنند.

معاون اول رئیس جمهور به مدیر فروشگاه های زنجیره ای خاطرنشان کرد: مردم می توانند تسهیلات کارت اعتباری ایجاد کنند تا با استفاده از کارت های اعتباری، با استفاده از ظرفیت شبکه بانکی کشور و ارائه تسهیلات با سود معقول خرید کنند. اپیزودها آن را دراز مدت پرداخت کنید.

در این جلسه مدیران عامل فروشگاه های زنجیره ای به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود برای عموم مردم برای تسهیل در عرضه کالا و استفاده از پتانسیل های اقتصاد دیجیتال، حذف واسطه ها، تسریع در بازرسی و نظارت بر معاملات پرداختند. برای ارتقای منزلت و سیستم تحویل، تاکید بر کالا است.

دکمه بازگشت به بالا